W tym roku programem, który wzbudził najwięcej emocji, był bez wątpienia tvn-owski Iron Majdan, którego bohaterami jest obecnie najpopularniejsza para polskiego show-biznesu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podróżowali po świecie, mierząc się z ekstremalnymi zadaniami. Ich nerwy oraz związek nie raz był wystawiony na próbę, na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a milionowa produkcja odniosła sukces. Na antenie TVN wyemitowano także drugi program z udziałem Małgosi Rozenek, Projekt Lady, którego celebrytka jest współprowadzącą. To jednak nie koniec! Właśnie dowiedzieliśmy się o nowym formacie z jej udziałem, Poczuj się jak Małgosia, który pojawi się w jesiennej ramówce stacji TVN Style.

„Poczuj się jak Małgosia” - nowy program TVN Style

Jak donosi portal Wirtualne Media,najnowszy program Poczuj się jak Małgosia, będzie polegał na metamorfozach uczestniczek. Prowadzącą została Małgorzata Rozenek, ponieważ jak tłumaczy rzecznik stacji w rozmowie z Wirtualnymi Mediami, stanowi wzór dla wielu kobiet, a jej udane życie zawodowe i prywatne jest inspiracją dla fanek. Metamorfozy będą dotyczyły nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale także samooceny i odbieraniu siebie na różnych polach w życiu. Uczestniczki programu będą miały okazję przekonać się, jak funkcjonuje prowadząca, towarzysząc jej np. na konferencjach prasowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Weronika Rosati i Hanna Lis czytają negatywne komentarze na swój temat. Wszystko w ważnej sprawie! >>>

Castingi do programu Poczuj się jak Małgosia ruszyły dzisiaj, a zapisać się możecie na stronie TVN Style. Będziecie oglądać nowy format Małgorzaty Rozenek-Majdan?