W połowie marca dowiedzieliśmy się, że jedna z najpopularniejszych polskich aktorek jest w ciąży. Małgorzata Socha, której rozgłos przyniosła rola Violetty w serialu BrzydUla, obecnie występuje w takich produkcjach jak Na Wspólnej i Przyjaciółki. Jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, którego poślubiła w 2008 roku. 

Informacja o tym, że Socha i Wiśniewski spodziewają się kolejnego dziecka, zaskoczyła wiele osób. Aktora zdecydowała się na to zaledwie rok po urodzeniu swojej drugiej córki Basi - starsza dziewczynka Zosia ma 5 lat. Mimo tego, że aktorka dość późno postanowiła poświęcić się macierzyństwu (pierwszą córkę powitała na świecie w wieku 34 lat), świetnie odnalazła się w nowej roli, a w jednym z wywiadów wyznała, że trójka dzieci od dawna była jej marzeniem. Teraz to się spełni!

Małgorzata Socha jest w zaawansowanej ciąży, dlatego kilka tygodni przed terminem porodu zorganizowała baby shower, na które zaprosiła najbliższe przyjaciółki. Wśród nich znalazły się koleżanki po fachu, aktorki Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Sienkiewicz i Anna Cieślak. Zwyczaj urządzania imprezy tuż przed narodzinami dziecka pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a według tradycji dekoracje powinny nawiązywać do płci maleństwa, natomiast przyszła mama powinna zdradzić również jego imię! Z baby shower Sochy dowiedzieliśmy się, wbrew wcześniej pojawiających się plotek, że ona i jej mąż spodziewają się pierwszego syna! Co więcej, firma organizująca dekoracje na przyjęcie, zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, a na jednym z nich widniał napis „Konfacel Baby Show”. To znaczy, że Małgorzata Socha zdecydowała się nadać swojemu synowi tajemnicze imię. Już niedługo przekonamy się, ile jest w tym prawdy, a aktorce życzymy dużo siły i zdrowia!

Zobaczcie poniżej, jak wyglądało baby shower Małgorzaty Sochy.