Ubiegłej jesieni rozpoczynając naukę na Harvardzie Brytyjczyk Rory Farquharson opublikował swoje zdjęcie z podpisem „So it begins” – nawet nie zdawał sobie sprawy, jaki wydźwięk te słowa zyskają jakiś czas później. Kim jest i o co chodzi? 19-latek pojawił się na ustach wszystkich, gdy przed meczem piłki nożnej Harvard-Yale przed szkolnym boiskiem został sfilmowany trzymając w objęciach Malię Obamę – starszą córkę byłej pary prezydenckiej USA.

Książę Harry i Meghan Markle zaręczeni - mamy pierwsze oficjalne zdjęcie pary. Zobaczcie pierścionek!

Brytyjczyk jest studentem drugiego roku i rówieśnikiem Malii, która po ukończeniu liceum zdecydowała się na roczną przerwę w nauce. Wcześniej uczęszczał do jednej z bardziej prestiżowych szkół w Wielkiej Brytanii  - Rugby School, w której był kapitanem drużyny, a także członkiem reprezentacji golfa. Sport to nie jedyna dziedzina, w której może pochwalić się sukcesami - Farquharson jak dotychczas ma też spore osiągnięcia w nauce z zakresu chemii. Znajomi wspominają go jako charyzmatycznego i cieszącego się popularnością i sympatią.

Pocałunek w miejscu publicznym to nie jedyny powód szumu wokół osoby prezydentówny. Córka Baracka i Michelle Obamów została także sfotografowana z papierosem, co spotkało się z masową krytyką. Nieoczekiwanie, w jej obronie stanęły inne prezydenckie córki – Chelsea Clinton i Ivanka Trump  broniąc jej prawa do prywatności i dokonywania wyborów, z których nie musi się głośno rozliczać.

Co do Rory’ego Farquharsona – uważacie że to dobra partia dla Malii Obamy?