Od kilku miesięcy wiemy już, że powstanie druga część filmu Mamma Mia, czyli jednej z naszych ulubionych produkcji. Akcja Mamma Mia: Here We Go Again ponownie rozegra się na urokliwej greckiej wyspie, a na ekranach kin jeszcze raz będziemy mogli zobaczyć aktorów znanych z poprzedniej części. Wśród nich znajdzie się oczywiście Amanda Seyfried, która wcieli się w rolę Sophie, a także jej potencjalni ojcowie: Pierce Brosnan, Colin Firth i Stellan Skarsgård. Pojawią się również nowe twarze, m.in. Lily James, która wcieli się w młodą Donnę (czyli postać graną niegdyś przez Meryl Streep), a także… Cher! Gwiazda wcieli się w rolę babci Sophie, a to chyba dobrze wróży, prawda?

Fabuła filmu

Dziesięć lat po premierze pierwszej części filmu dowiemy się, że główna bohaterka, czyli Sophie, jest w ciąży. Wizja macierzyństwa okaże się dla niej wyzwaniem, dlatego będzie potrzebować wokół siebie swoich bliskich. Stanie się to dobrym pretekstem do poznania przeszłości jej mamy, Donny, która w młodości trafiła na wyspę Kalokairi i szukając przygód, stworzyła własny świat. Z oficjalnego trailera możemy wywnioskować, że to właśnie historie miłosne młodej Donny będą jednym z głównych wątków filmu Mamma Mia: Here We Go Again.

Abba ogłasza reaktywację po 35 latach! >>>

Co z Meryl Streep?

Wciąż oficjalnie nie wiadomo, czy Meryl Streep zagrała w drugiej części filmu Mamma Mia. Widzimy ją w zwiastunach produkcji, ale są to jedynie wspomnienia oraz kadry, które premierowo mogliśmy oglądać dziesięć lat temu. Aktorka jest jednak ujęta w obsadzie, a jej wizerunek widnieje na oficjalnym plakacie produkcji, ale jest kompletnie niezmieniony od czasów powstania pierwszej części. Możemy się więc spodziewać, że postać Donny została (niestety) uśmiercona przez twórców filmu.

Premiera filmu Mamma Mia 2

Mamma Mia: Here We Go Again w reżyserii Ola Parkera trafi do kin 20 lipca 2018 roku i musimy przyznać, że nie możemy się doczekać tej premiery! A wy? Wybierzecie się do kina?