„Producent kosmetyków WELLA oraz Drogerie Rossmann od lat podkreślają, jak ważne jest samopoczucie mam. Eksperci z branży beauty doskonale wiedzą, co jest ważne dla kobiet. Z okazji święta wszystkich mam, marki kolejny raz postanowiły zorganizować  wyjątkowy konkurs. To nie lada gratka, bo można w nim zdobyć aż 5000 zł na organizację najpiękniejszego, wymarzonego Dnia Mamy! Dodatkowo do zgarnięcia jest także 10 zestawów produktów do stylizacji włosów WELLA. 

Co należy zrobić? 

Wybierz się na zakupy do Rossmanna lub na www.rossmann.pl/ Wystarczy, że kupisz min. 2 produkty marki Wella. Pamiętaj, by minimum 1 z nich był kosmetykiem od WELLATON. Koniecznie zachowaj paragon. 

Następne kroki…

Przejdź na stronę konkursową https://www.poczujsiepiekna.pl/ i zgłoś swój udział w konkursie. W sekcji “Weź udział” podaj swoje dane kontaktowe: numer telefonu oraz adres e-mail. Przydadzą się później. 

Najważniejsze! Odpowiedź na pytanie: co sprawia, że czujesz się piękna? Liczy się jakość, a nie ilość - możesz wykorzystać max. 300 znaków. 

Gotowe! Prześlij do nas zgłoszenie konkursowe i czekaj na wyniki!

Zobacz także:

Co możesz wygrać?

Na szczęśliwców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Do wygrania aż 5 000 złotych, które umożliwią zorganizowanie wyśnionego Dnia Mamy. Kolejne osoby zgarną 10 zestawów profesjonalnych produktów do stylizacji włosów marki WELLA. 

Konkurs trwa od 01.05 do 31.05.2022 r.

Regulamin oraz wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie Organizatora.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!