Jak powstaje idealne selfie z gwiazdą? Istnieje kilka niezawodnych zasad.

Właściwe miejsce

Wybierasz się na imprezę, na której można spotkać twoje ulubione gwiazdy? Nie przegap okazji i nie ustawiaj się w ostatnim rzędzie, bo "będzie szybciej do szatni". Skoro jesteś już na miejscu, spróbuj dostać się na najlepsze miejsca, bym móc w pełni przeżyć całą imprezę. Konkurencja będzie duża - wiele osób marzy o selfie z gwiazdą. Spróbuj zwrócić na siebie jej uwagę - może to być kwestia wyjątkowej stylizacji, ale też, np. nietypowego etui na telefon, którego użyjesz do zrobienia zdjęcia.

Kto ma kontrolę?

Podstawowe pytanie brzmi - kto trzyma telefon? Niektóre gwiazdy, jak np. Cara Cara Delevingne wiedzą doskonale pod jakim kątem ustawić telefon, by wyglądać korzystnie i zmieścić na fotografii wszystkich zainteresowanych. Jeśli wykonujesz zdjęcie samodzielnie, zrób na wszelki wypadek kilka ujęć i kopii. Szkoda byłoby zmarnować taką okazję na rozmazane zdjęcie i przez najbliższy czas odpowiadać na pytanie z kim właściwie stoisz na tym NIESAMOWITYM selfie z czerwonego dywanu.

gif.xxxlarge.gif" style="height:527px; width:938px" />

Element zaskoczenia

Część gwiazd potrafi wygłupiać się na czerwonym dywanie. Brittany Snow, Rihanna, czy Rita Ora na pewno zagwarantują ci niezapomniane selfie i tysiące lajków. Nie wszyscy są jednak tak otwarci (patrz: skrępowana mina Marka Ruffalo, który nawet nie patrzy w obiektyw). Warto przygotować się do selfie i w jakiś sposób zaskoczyć gwiazdę - może to być zabawny tekst albo prezent - pamiątkowy drobiazg od fana.

Poznaj swoją dobrą stronę

Prawy czy lewy profil? A może wolisz stać prosto i pokazać w obiektywie całą twarz? Dobre selfie oznacza dobrą pozę, w której wyglądasz jak milion dolarów. Warto wiedzieć wcześniej, jakie ustawienie jest dla ciebie korzystne. W końcu to zdjęcie mają zobaczyć wszyscy znajomi, prawda? 

Nie przesadzaj

Tak, selfie z ulubionym aktorem lub innym artystą to świetna sprawa. Jeśli jednak się nie uda - nie przejmuj się. W szczególności, jeśli imprezą, w której uczestniczysz jest koncert. Nie ma nic bardziej irytującego niż osoba trzymająca przez cały występ telefon w górze.

mw