Manifest Your Style to kolejna odsłona strategii marki Answear oraz wielowymiarowy i innowacyjny projekt, który wykorzystuje kreatywność społeczności #WeAreTheAnswear i talent artysty totalnego - typografa Oskara Podolskiego. Pasja, kreatywność, indywidualizm oraz wartości, którymi użytkownicy Answear kierują się na co dzień oraz wszystko to, z czego czerpią inspiracje może zaowocować hasłem, które znajdzie się wśród zwycięskich projektów konkursu. Wybrane hasła staną się motywem przewodnim kolekcji i tym samym manifestem marki, która chce budować swój przekaz wspólnie z otaczająca ją społecznością. 

Opracowanie graficzne haseł stworzy Oskar Podolski (O.ESU™1) – artysta totalny; grafik, malarz, projektant, architekt, typograf, filmowiec. Tworzy logotypy i znaki graficzne, zajmuje się rebrandingiem, współpracuje z markami odzieżowymi, tworzy projekty z legendami street artu, hip hopu i światu mediów – jednak jego największą miłością są litery.  Kocha je w każdej formie; na papierze, ekranie, ścianie czy ubraniach – są jego tworzywem i główną formą wyrazu.

Oddanie stworzenia kolekcji w ręce użytkowników oraz współpraca z Oskarem Podolskim to projekt, który w innowacyjny sposób angażuje społeczność marki i pokazuje, że Answear nie boi się nowych wyzwań.

Więcej szczegółów na stronie: manifest.answear.com