Relację Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego można określić mianem „burzliwej”. Po kilku rozstaniach celebrytka oraz aktor postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Pod koniec ubiegłego roku zaczęli się znowu spotykać, a teraz (ponownie) się zaręczyli. 29-latka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji „Top Model”, przekazała radosną nowinę za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Poza tym podzieliła się z fankami oraz fanami zdjęciem, na którym widać pierścionek zaręczynowy. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski – historia związku

Finalistka trzeciej edycji „Top Model” oraz aktor, którego już niebawem będziemy mogli oglądać w roli Edwarda Gierka, poznali się w 2016 roku w teatrze. Trzy tygodnie później (a konkretnie po 23 dniach) zaręczyli się. Natomiast w październiku 2017 roku zostali rodzicami po raz pierwszy. Do ślubu jednak nie doszło. Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się pod koniec tego samego roku, w którym na świat przyszedł ich syn – Fryderyk. Po pewnym czasie postanowili dać sobie kolejną szansę. W 2020 roku wrócili do siebie. Ale nie na długo. Latem ubiegłego roku Misiek, a właściwie Michał Koterski potwierdził, że jest w nowym związku. Gwiazdor zaczął się spotykać z Dagmarą Bryzek. Ten związek jednak nie przetrwał. A zaledwie tydzień po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu Miśka Koterskiego i Dagmary Bryzek, czujne fanki oraz czujni fani zauważyli, że główny zainteresowany całą sprawą prawdopodobnie znów jest w związku z Marcelą Leszczak. Szybko okazało się, że... mieli rację. Co więcej, jedna z najpopularniejszych par w rodzimym show-biznesie ponownie się zaręczyła. 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski znowu się zaręczyli 

Marcela Leszczak, Misiek Koterski oraz ich kilkuletni syn przebywają aktualnie w Dubaju. To właśnie tam aktor postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, czego dowiedzieliśmy się z jej oficjalnego profilu na Instagramie. Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? @misiekkoterski 1.01.22 – napisała Marcela Leszczak pod zdjęciem, na którym widać spektakularny pierścionek zaręczynowy. Wszystko wskazuje na to, że Michał Koterski zdecydował się na klasyczny i ponadczasowy model z efektownym kamieniem.