Pamiętacie, jak w sierpniu zeszłego roku pisaliśmy, że jeden z naszych ulubionych polskich aktorów – Marcin Dorociński, zagra w zagranicznej produkcji Hurricane? W końcu mamy potwierdzenie, że nie były to plotki, bo w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Hurricane. Opowie on historię lotników biorących udział w powietrznej bitwie o Anglię, a Dorociński wcieli się w postać Witolda Urbanowicza, dowódcę Dywizjonu 303.

ZOBACZ TAKŻE: Powstanie kinowa wersja „Magdy M."! >>> 

Pojawi się on obok Iwana Rheona, którego kojarzycie z pewnością z Gry o tron z roli Ramseya Boltona. Zagra on Jana Zumbacha, asa polskiego lotnictwa. Z kolei w roli pułkownika i pilota Królewskich Sił Powietrznych Johna Kenta zobaczymy Milo Gibsona, mającego na swoim koncie występ m.in. w Przełęczy ocalonych Mela Gibsona. Oprócz nich w obsadzie Hurricane znaleźli się Filip Pławiak (Listy do M. 3, Prosta historia o morderstwie), Stefanie Martini (Dom zbrodni) czy Nicholas Farrell (Legend, Bezwstydny Mortdecai). Za reżyserię odpowiada David Blair, a scenariusz napisał Alastair Gabbraith. Premiera filmu nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE: Znamy obsadę pierwszego polskojęzycznego serialu Netflixa! >>> 

Hurricane nie będzie pierwszą zagraniczną produkcją w dorobku Marcina Dorocińskiego. Polski aktor zagrał już m.in. w Operacji Anthropoid m.in. z Jamiem Dornanem i Cillianem Murphym, Kobiecie, która pragnęła mężczyzny oraz w serialu Cape Town. Niebawem zobaczymy go także w nowym Pitbullu w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Oficjalny zwiastun „Pitbull. Ostatni pies” z Dodą, Marcinem Dorocińskim i Cezarym Pazurą >>>