Program Top Model 7 zakończył się kilka tygodni temu. Wygrała Kasia Szklarczyk, która pojawiła się na okładce magazynu Glamour, a drugie miejsce zajął Hubert Gromadzki. Wokół popularnego formatu znów zrobiło się głośno za sprawą jurora Marcina Tyszki i finalistki Sophie Reich. Fotograf ostro skrytykował dziewczynę na Instagramie, nie szczędząc przykrych słów. Co tak go oburzyło? Wszystko przez zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu 17-latka.

Top Model 2018: Sophie Reich – wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 7 >>>

Konflikt Marcina Tyszki i Sophie Reich z Top Model 7

Sophie Reich wrzuciła na Instagram zdjęcie w futrzanej kamizelce, co wywołało niemałe oburzenie jurora. Marcin Tyszka postanowił skomentować fotografię, udostępniając ją na swoim profilu i przypominając również kadr z sesji Top Model, 7 grzechów. Dziewczyna miała za zadanie zaprezentować w niej kwestię chodzenia w prawdziwych futrach. Tyszka zarzucił jej hipokryzję, ponieważ w programie wystąpiła w obronie zwierząt, a potem paradowała w futrze z lisa:

(…) bardzo żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do Top Model. Zobaczcie, do czego zdolny jest ktoś dla poklasku... szczyt hipokryzji czy głupoty? Sophie Reich w programie wystąpiła w sesji, stając w obronie zwierząt i prawie ryczała przed nami, by zdobyć serce jury, a w szczególności Joanny Krupy. Program się kończy i ta sama dziewczyna paraduje w futrze z lisa (…).

Sophie odpowiedziała na te zarzuty i wyjaśniła, że to sztuczna kamizelka. Napisała również, że nigdy nie płakała przed jurorami i każdy z uczestników Top Model na pewno to potwierdzi. Wpisy wywołały burzliwą dyskusję w komentarzach. W obronie Sophie stanął jej brat Szymon, który również brał udział w programie. Skomentował post Marcina Tyszki także wyjaśniając, że futro jest sztuczne, a on pochopnie wyciągnął wnioski i zaatakował jego siostrę. Posty Marcina Tyszki i Sophie Reich z ostrymi komentarzami znajdziecie w galerii powyżej.