Maria Dębska i Marcin Bosak spotykają się od 2018 roku. Połączyła ich m.in. miłość do aktorstwa. Gwiazdy poznały się bowiem w warszawskim teatrze Studio, a konkretnie podczas pracy nad spektaklem Ripley pod ziemią. Od tamtej pory tworzą jedną z najbardziej uroczych par w rodzimym show-biznesie. I chociaż niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, nie ma wątpliwości, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. W ubiegły weekend Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Na ceremonii pojawiło się wiele gwiazd. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub!

W ubiegłą sobotę (15 sierpnia) Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub. Aktorzy złożyli słowa przysięgi małżeńskiej w warszawskim Kościele Sióstr Wizytek w towarzystwie wielu popularnych gwiazd. Na ceremonii pojawili się m.in. Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem Szatanem i najstarszą córką, Artur Żmijewski oraz Mirosław Zbrojewicz.

Maria Dębska i Marcin Bosak niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że postanowili pobrać się w tajemnicy. Udało im się! Informacje o ślubie pary pojawiły się w mediach „dopiero” kolejnego dnia. Jak dotąd zakochani nie skomentowali tych doniesień. Jednak do sieci trafiły zdjęcia Marii Dębskiej, Marcina Bosaka oraz zaproszonych na uroczystość gości, którzy zmierzali w stronę kościoła.

Dzięki fotografiom paparazzi udało nam się ustalić, że Maria Dębska wybrała na swój ślub długą – warstwową suknię ślubną z efektownymi zdobieniami i rozcięciem. Jest to prawdopodobnie projekt Macieja Zienia, czyli jednego z najpopularniejszych projektantów w Polsce. Marcin Bosak postawił natomiast na klasyczny, bardzo elegancki garnitur w kolorze czarnym. Wyglądali szykownie i naprawdę stylowo!

Warto wspomnieć, że Maria Dębska jest drugą żoną Marcina Bosaka. Wcześniej aktor, którego możecie kojarzyć z takich produkcji, jak Chyłka – Kasacja, Pokot czy Tylko mnie kochaj, był związany z Moniką Pikułą. Aktorzy mają dwóch synów – 12-letniego Władysława oraz 8-letniego Jana. O poprzednich związkach Marii Dębskiej, czyli córki uznanej reżyserki Kingi Dębskiej nie wiadomo za wiele.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub i spodziewają się dziecka? Fani nie mają wątpliwości >>>