A jednak! Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostaną niebawem rodzicami. Wokalistka potwierdziła ciążę dzisiaj na swoim Instagramie, wrzucając dwa zdjęcia - jedno z Wojtkiem czule obejmującym żonę z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, a drugie, na którym dokładnie widać, że to już zaawansowana ciąża. Marina zamieściła również wpis, potwierdzający, że spodziewa się pierwszego potomka:

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie.

O tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży rozpisywano się już od jakiegoś czasu. Wiele serwisów od kilku miesięcy podawało informację o ciężarnej wokalistce, nie mając oczywiście żadnej pewności. Jedynym dowodem na to, że artystka może spodziewać się dziecka, według kilku portali były jej zdjęcia zrobione przez paparazzi zdjęcia, na których faktycznie żona Wojciecha Szczęsnego ewidentnie starała się ukryć brzuch pod obszernym płaszczem. Marina jednak w ogóle nie komentowała tych doniesień. A po jej Instagrmie ciężko było cokolwiek wywnioskować. 

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! Który to miesiąc? 

Marina nie zdradziła niestety, jak bardzo zaawansowany jest jest stan. Ale patrząc na jej brzuszek, wygląda to na szósty albo siódmy miesiąc. Wszyscy zastanawiają się teraz na pewno, gdzie żona bramkarza Reprezentacji Polski i Juventusu będzie rodzić - w Polsce czy we Włoszech, gdzie z racji pracy swojego męża bardzo często przebywa i ma tam mieszkanie. W jednym z magazynów można było niedawno przeczytać, że wokalistce bardzo zależy, żeby jej pierwszy potomek przyszedł na świat w naszym kraju. I wybrała już nawet jedną z luksusowych warszawskich klinik, gdzie odbędzie się poród. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny zostaną rodzicami

Wokalistka i piłkarz po raz pierwszy zostaną rodzicami. Małżeństwem są natomiast od 21 maja 2016 roku. Ich ceremonia odbyła się w pięknych okoliczności, bo a jednej z greckich wsyp. Marina miała na sobie suknię izraelskiej projektantkę Miry Zwillinger i prezentowała się naprawdę olśniewająco, z kolei Wojtek postawił na garnitur od Toma Forda. Jednym w wyjątkowych momentów ceremonii, która do końca utrzymywana była w tajemnicy, był wspólny występ panny młodej i Jamesa Arthura. Rok temu, z okazji pierwszej rocznicy ślubu, Marina podzieliła się z fanami archiwalnymi zdjęciami. Ciekawe, co szykuje w tym roku. Niewykluczone, że będzie to miało związek z jej aktualnym stanem.