Marina Łuczenko-Szczęsna została mamą! Wokalistka i jej mąż Wojciech Szczęsny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, czym Marina podzieliła się na swoim Instagramie. Artystka opublikowała zdjęcie, na którym widać zaledwie maleńką dłoń, jednak zdradziła dość sporo na temat swojego potomka. Marina urodziła syna, który przyszedł na świat, kilka dni temu, a dokładnie 30 czerwca w szpitalu Św. Rodziny w Warszawie. Wiemy też, jakie imię otrzymał chłopczyk - Liam. Ładnie? Wojciech Szczęsny również nie mógł się powstrzymać, żeby nie podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie tą radosną nowiną.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami!

O tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży dowiedzieliśmy się w maju. To właśnie wtedy wokalistka oficjalnie poinformowała na swoim Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wiele portali dużo wcześniej rozpisywało się na ten temat, posiłkując się doniesieniami informatorów oraz zdjęciami robionymi wokalistce przez paparazzi. Nie do końca było wówczas wiadomo, czy Marina zdecyduje się na poród w Polsce czy we Włoszech, gdzie również często bywa ze względy na pracę swojego męża. Przypomnijmy, że Wojciech Szczęsny jest bramkarzem jednego z czołowych włoskich klubów piłkarskich, Juventus F.C.. Ostatecznie, jak się okazuje, Łuczenko-Szczęsna postanowiła, że jej pierwszy potomek przyjdzie na świat w Warszawie, w szpitalu Św. Rodziny na Madalińskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: Marina pokazała piękne zdjęcie z mamą i… ze swojego baby shower?

Marina urodziła syna!

Podobnie, jak nie wiedzieliśmy do końca, czy Marina zdecyduje się rodzic w Polsce, nie znaliśmy też płci maleństwa. Wokalistka postanowiła, że nie będzie nas długo trzymać w niepewności i informując, że ona i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami, zdradziła płeć maleństwa. Ciekawe, skąd pomysł na imię i co było inspiracją. Świeżo upieczeni rodzice postanowili, że ich pierwszy potomek będzie nazywał się Liam Szczęsny. Ciekawe, czy chłopczyk pójdzie w ślady taty i również będzie zawodowym piłkarzem. Jak myślicie?

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, dlaczego Meghan Markle nie będzie matką chrzestną księcia Louisa!

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! - napisała na swoim instagramowym profilu wokalistka

Wojtek Szczęsny, który wrzucił na swój Instagram to samo zdjęcie, napisał z kolei: 

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! A few days ago we welcomed to the world our beautiful son - Liam! 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, gratulacje! Z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć małego Liama.