Seksowne dżinsy i skórzane kurtki - to dwie rzeczy, z którymi od zawsze kojarzona jest marka Guess. Jednak z najnowszą kolekcją to wszystko ma ulec zmianie. Dyrektorzy kreatywni brandu ulegli aktualnym trendom i tak jak wiele konkurencyjnych marek postanowili zrezygnować z podziału na damskie i męskie projekty. "His & Hers" to pierwsza kolekcja unisex w historii marki, która stworzona została na koncepcji "capsule collection".

Wszystkie projekty są proste i ponadczasowe. W jesiennej kolekcji odnajdziemy standardowo dużo dżinsu, ale marka tym razem postawiła na basicowy strój codzienny, w którego skład wchodzą koszulki, bluzy, bomber jacet i eleganckie płaszcze. Do wszystkich rzeczy wykorzystano wysokiej jakości tkaniny i materiały.

Kolejną sporą zmianą jest brak widocznego logo Guess, które zazwyczaj znajdowało się w dość widocznym miejscu. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ gładki materiał idealnie pasuje do stonowanych kolorów kolekcji, która jest czysta i neutralna. Ekskluzywna kolekcja dostępna jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. 

Nie wiem jak Wy, ale my zakochaliśmy się w różowym płaszczu. Wygląda pięknie!