Spectrum słynie z tworzenia przepięknych pędzli do makijażu oraz bajkowych kosmetyczek. Ale tę markę kochamy nie tylko za wyjątkowy design produktów, ale również za to, że są one wegańskie, a ich produkcja nie wiązała się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt. Teraz brand zachwycił nas ponownie, ponieważ powiadomiła o nowej współpracy, którą nawiązała z naszym ukochanym Disneyem.

ZOBACZ TAKŻE: 5 produktów od polskich marek, bez których nie potrafimy się obejść

W kolekcji, której twarzą zostały Arielka, Urszula oraz pozostałe postacie znane z bajki Mała syrenka, znajdziemy pędzle, akcesoria do makijażu, a także kosmetyczki i torebki do ich przechowywania. Nie potrafimy jej inaczej opisać, jak tylko: śliczna, magiczna i totalnie instagramowa! Przekonacie się o tym, patrząc na zdjęcia produktów w naszej galerii, albo po zamówieniu jej 31 maja - właśnie wtedy wchodzi ona do sprzedaży).

ZOBACZ TAKŻE: Toms wprowadza kolekcję inspirowaną księżniczkami Disneya!

A za co pokochałyśmy markę Spectrum i najnowszą, disneyowską kolekcję już naprawdę bezwarunkowo? Otóż 1% przychodów ze tych sprzedaży produktów trafi do organizacji Plastic Bank, która zajmuje się oczyszczaniem oceanów z plastiku.