Gym Glamour, czyli jedna z najpopularniejszych – polskich marek z ubraniami do ćwiczeń dla kobiet, skończyła właśnie pięć lat. Urodziny to idealna okazja do tego, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Skąd pomysł na stworzenie takiego brandu, jaka filozofia za nim stoi, a także jakie były najważniejsze momenty w jego rozwoju? Oto wszystko, co warto wiedzieć o Gym Glamour, czyli (niewątpliwie) marce w stylu GLAMOUR!

Marka w stylu GLAMOUR: Gym Glamour

Marka Gym Glamour powstała z myślą o kobietach, które ćwiczą na siłowni oraz są fankami innych aktywności fizycznych. W 2016 roku, gdy wchodziła na rynek, znalezienie ubrań sportowych, które są nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, było w zasadzie niemożliwe. Gym Glamour odpowiedziała na potrzeby Polek. Postanowiła połączyć zgodny z trendami design z najlepszą jakością. Zaoferowała im topy i biustonosze sportowe, legginsy, spodenki, dresy, jak również inne ubrania oraz akcesoria wykonane z wytrzymałych materiałów, które gwarantują komfort podczas każdego rodzaju treningu. I tak zostało do dziś. Dowodem tej jakości są m.in. prestiżowe wyróżnienia i pozytywne opinie dziewczyn, które miały okazję ćwiczyć w ubraniach z charakterystycznym logo Gym Glamour

„Wsłuchujemy się w opinie i liczne podpowiedzi klientek, które oceniają produkty Gym Glamour. Fanki marki doskonale wiedzą, że liczymy się z ich zdaniem i mają bezpośredni wpływ na tworzone kolekcje. Zarówno na kolorystykę, fasony, jak i konstrukcje. Często pracujemy nad produktami o które proszą nasze obserwatorki” – mówi Anna Gontarek, specjalistka ds. marketingu w Gym Glamour. 

Marka słucha swoich obserwatorek w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Dzięki social mediom, które realnie skracają dystans między producentem a konsumentem, natomiast w tym wypadku: konsumentkom, każda dziewczyna może mieć wpływ na to, co pojawi się w nowych kolekcjach Gym Glamour oraz w jakiej formie. W ten sposób rodzimy brand wspiera różne oblicza kobiecości.

Gym Glamour wie, jak ważna w dzisiejszych czasach jest obecność w mediach społecznościowych. Dlatego regularnie publikuje materiały na takich platformach jak Facebook, Instagram czy TikTok. Co więcej, zaprasza do współpracy influencerki, które wiedzą jak ważna dla zdrowia jest regularna aktywność fizyczna i motywują do niej swoje obserwatorki czy obserwatorów. Ogromnym sukcesem w historii Gym Glamour okazała się współpraca z Deynn. Jedna z najpopularniejszych influencerek fitness w Polsce została ambasadorką marki. To m.in. dzięki niej więcej osób dowiedziało się o bezszwowej kolekcji Gym Glamour, która okazała się prawdziwym hitem i zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. 

Deynn pojawiła się wraz z mężem, Danielem Majewskim, na imprezie zorganizowanej z okazji 5. urodzin Gym Glamour, która odbyła się w sierpniu tego roku w warszawskiej restauracji Swing. W wydarzeniu wzięły udział także inne gwiazdy internetu oraz rodzimych programów rozrywkowych. Było pięknie i pysznie (tort urodzinowy absolutnie skradł nasze serca). Relację z przyjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.