NAGO to marka, od której zaczynamy nasz nowy cykl o brandach naszym zdaniem wyróżniających się na polskim rynku i z potencjałem do podbijania tego międzynarodowego. Bohaterką premierowego wideo jest Julia Turewicz, jedna z pomysłodawczyń i założycielek NAGO. W modzie pracuje od lat i doskonale wie, jak zwrócić uwagę klienta na jakościowy produkt. To, czym kieruje się jako twórczyni NAGO, to jednak nie tylko wysoka jakość, ale także odpowiedzialne podejście do materiałów, produkcji oraz co obecnie niezwykle ważne - ekologii.

NAGO ma w swojej ofercie m.in. body, golfy, topy, T-shirty czy sukienki, dzięki którym stworzycie świetną bazę Waszej garderoby. Są uniwersalne zarówno ze względu na krój, kolor, jak i zastosowanie. W NAGO najgorętsze tendencje promowane na wybiegach schodzą na drugi plan. To, co jest priorytetem dla twórców, to ponadsezonowość i moda w stylu slow, czyli mniej ubrań w szafie, a więcej świadomości tego, co kupujemy, nosimy i w czym czujemy się po prostu dobrze.

Zobacz także: Magdalena Magnon, założycielka marki Madelle w szóstym odcinku cyklu #Girlboss

NAGO charakteryzuje konsekwencja. Skoro ubrania powstają z ekologicznych materiałów posiadających certyfikaty, jak choćby organiczna bawełna, cupro czy tencel, to mają też metki oraz opakowania tworzone z recyklingowanego papieru. Julia nie wyobraża sobie, żeby było inaczej, gdyż wie, że jej klientki, to świadome klientki, które sporo wiedzą o ekologii, zdrowym stylu życia i odpowiedzialnym podejściu do konsumowania. Jeżeli taka postawa jest Wam bliska, a nie znałyście do tej pory marki NAGO, mamy nadzieję, że ta marka właśnie dołączyła do grona Waszych ulubionych.

Zobacz także: 10 eko zamienników do wprowadzenia od zaraz