Kolekcje Picky Pica nie są przypadkowe. Każdy kształt i krawędź są idealnie przemyślane, zachowując w sobie element nonszalancji. Jak to możliwe? Nazwa marki – Picky Pica – w wolnym tłumaczeniu oznacza wybredną sroczkę. I jak każda sroczka lubuje się w błyskotkach.

Picky Pica to zabawa słowem, ale przede wszystkim modą. Marka prezentuje najaktualniejsze trendy na wyciągnięcie ręki dla każdej kobiety, która uwielbia wszystko, co błyszczy.

Marka w stylu GLAMOUR: Picky Pica

Twórcy Picky Pica, tworząc markę, za cel obrali sobie bycie na czasie. Picky Pica w swoich limitowanych kolekcjach przenosi trendy z wybiegów modowych na modele biżuterii, w każdym sezonie proponując coś nowego. Jest dynamiczna, podąża za trendami. A do tego - idealnie podkreśli każdą stylizację, pozwoli wyrazić charakter właścicielki. 

Tym sposobem młodsza siostra brandu W.Kruk świetnie sobie radzi, podbijając serca fanek mody. Perły, łańcuchy o większych i mniejszych splotach, mosiężne bransoletki czy te stalowe z kryształkami Preciosa - to zdecydowanie hot propozycje, które przyciągają wzrok i budzą kreatywność. 

Picky Pica: kolekcje biżuterii

W liniach marki Picky Pica znajdziemy pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki... Warto zwrócić uwagę na kolekcję Vacay – letnią, dziewczęcą, delikatną. Główną rolę grają w niej perły i koraliki w wielu kolorach, które świetnie współgrają ze srebrem i złoconymi elementami. To idealne akcesoria dopełniające codzienne stylizacje.

Z kolei linia Wild Flower dodaje każdej kreacji nutkę rustykalności. Wszystko za sprawą kwiatowych wzorów i kształtów pięknie imitujących liście. Subtelne cyrkonie wplecione w kwiaty przywodzą na myśl kroplę deszczu.

Kolekcja Wild Flower stanowi odzwierciedlenie nowoczesnej i odważnej kobiety. Pięknej, dzikiej, nieokiełznanej. Tej, która chodzi swoimi ścieżkami. Niczym dziki kwiat rozkwita każdej wiosny na nowo, kiedy i gdzie chce. Na swoich zasadach - czytamy w opisie kolekcji.

Marka zachwyciła swoje klientki również kolekcją Urban Stories, w której skład wchodziły linie Party Animal, City Jungle, a także Nomad. Wykorzystane zostały w nich zwierzęce motywy, takie jak: węże czy owady, które świetnie sprawdzają się w miejskiej dżungli. 

Gdzie kupić biżuterię Picky Pica?

Kolekcje marki Picky Pica można znaleźć przede wszystkim na stronie PickyPica.com i kupić ją online o każdej porze dnia czy nocy. Znajdziemy ją także w salonach W.Kruk w całej Polsce, a także w dwóch flagowych (i jedynych!) butikach Picky Pica – w Krakowie oraz w Katowicach.