Martyna Wojciechowska nie ma problemu, żeby dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach. Córkę Marysię często pokazuje na Instagramie, pojawiła się z nią także w reklamie popularnej sieci komórkowej. Nie jest też tajemnicą, jak wygląda mama dziennikarki i podróżniczki. Ale jeśli chodzi o bardziej prywatne relacje, tutaj Martyna jest już znacznie bardziej tajemnicza. I choć od jakiegoś czasu plotkuje się o jej związku z Przemysławem Kossakowskim, również podróżnikiem i autorem programów w telewizji TTV, to w tej kwestii dziennikarka konsekwentnie milczy. Wiele jednak wskazuje na to, że między tą dwójką jest coś na rzeczy.

Wszystko przez zdjęcia, jakie w weekend pojawiły się na najpopularniejszym plotkarskim serwisie. Zrobiono je w Sopocie, gdzie Wojciechowska i Kossakowski pojawili się razem na imprezie zorganizowanej na zakończenie zawodów jeździeckich CSIO Sopot. Na jednej z fotografii wyraźnie widać, jak nowy wybranek(?) Martyny delikatnie ją obejmuje. Dlatego śmiemy twierdzić, że między tą dwójką faktycznie może być coś na rzeczy. Kto wie, może jedno z nich niebawem zdecyduje się to potwierdzić. 

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lawrence ma nowego chłopaka! Wiemy, kim jest jej miłość

Co warto wiedzieć o Przemysławie Kossakowskim? Tak jak wspomnieliśmy, podobnie jak Martyna jest podróżnikiem, a także autorem programów Kossakowski szósty zmysł, Kossakowski Inicjacja oraz Kossakowski. Nieoczywiste. Oprócz tego jest wielbicielem malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu, a także polskiego hip-hopu. W wolnych chwilach chętnie rysuje. Nic dziwnego, że człowiek z tyloma pasjami mógł wpaść w oko Martynie, która chyba nie wie, co znaczy nuda i od zawsze prowadzi życie na wysokich obrotach. Mogliby więc stworzyć bardzo udaną parę, nie uważacie?

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Baldwin i Justin Bieber zaręczyli się?!