Chyba każdy z nas obejrzał chociaż jedną część Piratów z KaraibówRazem z kapitanem Sparrowem mogliśmy podróżować statkiem w różne zakątki Morza Karaibskiego, a jeśli za każdym razem, oglądając Johnny'ego Deppa na ekranie, marzyły Wam się podobne widoki na żywo, właśnie macie je na wyciagnięcie ręki! Wszystko to dzięki ofercie Lidl Podróże, oferującej aktualnie tygodniowy rejs po Karaibach. 

Lidl Podróże: rejs po Karaibach. Ile kosztuje, jak się na niego zapisać?

Koszt takiej wycieczki to lekko ponad 7 tysięcy złotych za osobę. Cena obejmuje posiłki, nocleg, transfery z lotniska, rejs oraz ubezpieczenie. Istnieje również możliwość dopłacenia 970 zł, by skorzystać z opcji All Inclusive. Można również dodatkowo wykupić opcję kajuty z balkonem lub oknem. Najbliższy termin wycieczki zaplanowany jest na marzec 2019 roku. By zapisać się na wycieczkę wystarczy wejść na stronę internetową Lidl Podróże i wypełnić formularz. To co, pakujecie walizki i ruszacie w podróż swojego życia?

Gap year - czy warto zrobić sobie w życiu przerwę? >>>

Lidl Podróże: jakie są inne oferty biura?

Lidl Podróże mniej więcej co 2 tygodnie powiększa ofertę wycieczek. Jako, że zbliżają się ferie świąteczne, wiele rodzin już teraz szuka atrakcyjnych cenowo wyjazdów na narty. Na stronie biura znajdziemy co najmniej 8 różnych pomysłów na to, jak spędzić wakacje zimowe. Jeśli natomiast już myślicie o lecie, na stronie Lidla także czeka na Was mnóstwo ciekawych ofert, first-, jak i last-minute. Biuro może zabrać Was na aż 6 kontynentów, a wycieczki można wykupić za naprawdę atrakcyjne ceny. 

Jak mieszkanie za granicą wpływa na nasze życie i karierę? Naukowcy mają na to swoją teorię! >>>