Każdy z nas chciałby mieć zniewalający uśmiech i idealnie proste zęby. Niestety przez niewielkie mankamenty wiele z nas boryka się z problemem, jakim są nierówne zęby. Aparat ortodontyczny, który jest inwazyjny i wymaga noszenia przez lata, nie jest jedynym opcją do uzyskania pięknych zębów. Nowoczesne metody umożliwiają nam zatroszczenie się o to w inny sposób. Niewidoczne nakładki, które już w ciągu kilkunastu tygodni prostują zęby i korygują niedoskonałości. Sprawdźcie poniżej, dlaczego jeszcze warto zacząć używać nakładek ortodontycznych Beyli Dental.

Dlaczego warto wybrać niewidoczne nakładki Beyli Dental? To prosty sposób na piękny uśmiech

Dzięki przezroczystym nakładkom Beyli Dental jesteście w stanie wyprostować zęby delikatnie i równomiernie. Przede wszystkim są bardzo estetyczne, a dzięki temu, że zachodzą na dziąsła, w ogóle ich nie widać. Jak dokładnie działa leczenie za pomocą Beyli Dental? Lekarz opracowuje plan leczenia – najkrótszy trwa tylko 15 tygodni. Dopasowane nakładki Beli Dental powstają na podstawie dokładnego skanu 3D, dzięki czemu idealnie przylegają do zębów. Czas ich noszenia jest precyzyjnie określony na samym początku, dzięki czemu macie świadomość, kiedy uzyskacie pożądany efekt równych zębów. Podczas wizyty u lekarza otrzymujecie zestaw nakładek dopasowanych do poszczególnych tygodni leczenia – nakładki wymieniacie co tydzień na nowe.

Jeżeli Wasze zęby nie są idealnie proste i wymagają delikatnych poprawek, za pomocą Beyli Dental skorygujecie wady i uzyskacie piękny uśmiech! Zobaczcie w galerii, jak wyglądają nakładki ortodontyczne.

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.beyli-dental.pl