Maseczki ochronne na twarz stały się nieodzownym elementem naszego życia. Jeżeli nie zakryjemy nosa i ust, nie możemy wyjść z domu, a to ze względu na rozprzestrzeniającego się w zawrotnym tempie wirusa Covid-19. Jeszcze kilka tygodni temu maseczki ochronne na twarz mogliśmy kupić jedynie w aptekach i sklepach specjalistycznych. Natomiast teraz znajdziemy je w ofercie wielu polskich marek. Tutaj nie chodzi o trendy 2020 czy stylowy wygląd. Wszystko wskazuje na to, że noszenie maseczek ochronnych będzie obowiązkowe w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w produkty, w których (po prostu) będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Oto propozycje od polskich marek.

Maseczki ochronne od polskich marek, które kupicie online

Coraz więcej polskich marek wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne na twarz wielokrotnego użytku. Wśród nich Pozerki – brand, który słynie z bardzo dziewczęcych projektów, Nago, a także Touch. Naoko oferuje swoim klientom maseczki ochronne z filtrem w wielu wzorach i kolorach. Nam szczególnie spodobały się modele z tropikalnymi printami. Maseczki dostępne na stronach internetowych rodzimych brandów są zazwyczaj wykonywane z bawełny albo satyny. Ceny pojedynczych maseczek wahają od 15 do 50 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że najdroższe z wymienionych produktów oferowane są zazwyczaj przez znanych projektantów, np. przez Łukasza Jemioła. Warto dodać, że designer przekazał tysiąc egzemplarzy szpitalowi w Radomiu. Co więcej, każda maseczka zakupiona w sklepie internetowym, to kolejna maseczka dla pracowników służby zdrowia. Piękna inicjatywa! Wiele marek oferuje również gotowe zestawy – możecie podzielić się maseczkami z bliskimi lub zachować wszystkie dla siebie i nosić je zamiennie. Pamiętajcie, że maseczki ochronne wielokrotnego użytku trzeba regularnie prać.

 

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały o innych - wyjątkowych inicjatywach polskich marek. 303 Avenue postanowiło zaangażować się w walkę z koronawirusem. Za każde 10 zakupionych maseczek ochronnych na twarz wielokrotnego użytku brand przekaże kolejne 10 maseczek dla pracowników szpitali. Brawo! Z kolei La Mania nie wprowadziła maseczek ochronnych do regularnej sprzedaży. Marka stworzona przez Joannę Przetakiewicz dodaje maski sygnowane logo brandu za darmo do każdego zamówienia, które zostało złożone w oficjalnym sklepie internetowym.

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć zdjęcia wygodnych, a przy okazji bardzo ładnych maseczek ochronnych na twarz wielokrotnego użytku. Wybrałyśmy produkty o minimalistycznym designie, jak również takie, które pozwolą wam się wyróżnić na ulicy, jeśli tylko macie na to ochotę.

Maseczki ochronne w sklepach Żabka kupicie za niecałe 2 zł! Sieć zrezygnowała z marży >>>