Jak wiadomo, studniówka to jedna z najważniejszych nocy w naszym życiu. Jedną z polskich tradycji jest rozpoczęcie zabawy uroczystym polonezem, jednak coraz więcej szkół próbuje na swój własny, oryginalny sposób uświetnić ten wieczór i sprawić, żeby na długo pozostał w pamięci nie tylko uczniów, ale i zaproszonych gości.

Sukienki na studniówkę z sieciówek. 50 propozycji na szkolny bal 2018

IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej także ma własną tradycję. Maturzyści co roku zachwycają (dosłownie) magicznym układem walca. Tym razem uczniowie zatańczyli do skomponowanego w 2017 roku utworu Perfect Eda Sheerana. Piosenka ta okazała się prawdziwym hitem, z resztą wygląda na to, że tak samo, jak sam walc w wykonaniu maturzystów z Białej Podlaskiej.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem całego występu – nastrojowa, zimowa sceneria stworzyła niezapomniany klimat, choreografia autorstwa pani profesor Anety Pszczoły-Dołęzkiej na pewno wielu doprowadziła do wzruszenia, a drobne potknięcia tancerzy dodały całości niesamowitego uroku. Koniecznie zobaczcie ten występ!