Maurycy Popiel to aktor, którego możecie kojarzyć przede wszystkim z ról w serialach telewizyjnych. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie wciela się m.in. w postać Olka Chodakowskiego w najpopularniejszej polskiej telenoweli, „M jak Miłość”. Poza tym, w ostatnich latach można go było też oglądać m.in w takich produkcjach jak „Ojciec Mateusz”, „Korona Królów” i „Polscy szpiedzy”. Z kolei widzowie Polsatu mogą go pamiętać z występów w trzynastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Szerokim echem w sieci odbiły się zwłaszcza jego metamorfozy w Izabelę Skrybant-Dziewątkowska, jedną z wokalistek zespołu Baccara i Andrzeja Adamiaka. Teraz w mediach głośno zrobiło się o jego życiu prywatnym.

Maurycy Popiel wziął ślub

W przeciwieństwie do większości swoich kolegów z branży, Maurycy Popiel nie udziela się w mediach społecznościowych. O tym, co u niego słychać fani i fanki dowiadują się więc głównie z instagramowego profilu jego ukochanej. 14 grudnia Izabela Warykiewicz zrobiła sporą niespodziankę swoim obserwatorom. Poinformowała ich bowiem o ślubie z Maurycym!

Pan i pani Smith. Zrobiliśmy to, po wielu latach - oznajmiła za pomocą hasztagów.

Panna młoda zamieściła w sieci zdjęcie ze swoim świeżo upieczonym mężem. W „tym dniu” miała na sobie białą, koronową suknię, a jej wybranek klasyczny granatowy garnitur w paski. Z wpisu dowiadujemy się też, że ceremonia zaślubin odbyła się w Krakowie. Po uroczystości para i jej goście bawili się na weselu w znanej restauracji Pod Aniołami.

Kim jest Izabela Warykiewicz?

Żona Maurycego Popiela urodziła się 21 lipca 1984 roku. Podobnie jak jej ukochany ukończyła PWST w Krakowie i pracuje jako aktorka. Co ciekawe, od niedawna ją także można oglądać w „M jak miłość”. W serialowym hicie telewizyjnej Dwójki Izabela Warykiewicz wciela się w Beatę, kuzynkę Marzenki (w tej roli Olga Szomańska).

W temacie damsko-męskim od wielu lat mam święty spokój. Od 3,5 roku nic ciekawego się nie wydarza. Następuje konsumpcja tego co miłe i przyjemne. Moja partnerka też jest aktorką. Studiowaliśmy razem - mówił Maurycy w 2018 roku.

Pod postem pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami. Życzenia młodej parze złożyły m.in. aktorki Barbara Kurdej-Szatan i Anna Próchniak.