Miesiąc temu Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie swoje drugie wspólne dziecko – syna Bernarda. Z tej okazji prawnik opublikował na swoim Instagramie galerię zdjęć. Ostanie z nich to selfie ze szpitalnego łóżka. Fotografia zaniepokoiła obserwatorki i obserwatorów, którzy zaczęli dopytywać mężczyznę o stan zdrowia i przyczynę pobytu w szpitalu. Zobaczcie, co się stało.

Piotr Szeląg trafił do szpitala

To był szalony miesiąc Bernardzie, naprawdę szalony miesiąc – napisał na Instagramie świeżo upieczony tata. Przygotowując się na twoje przyjście, spełniło się kilka moich marzeń, o których kiedyś ci opowiem. Kocham cię bardzo i jestem wdzięczny twojej mamie, że jest taka silna i wspaniała. Brawo @lara_gessler. Brawo Bernard Gessler-Szeląg – kontynuował autor wpisu.

Na zdjęciach widzimy zarówno Piotra, jak i Larę, trzymających Bernarda w ramionach. Ostatnie zdjęcie wywołało najwięcej emocji, przedstawia bowiem Szeląga w szpitalnym łóżku. Obserwatorzy i obserwatorki od razu zaczęli dopytywać, co się stało. Zainteresowany postanowił odpowiedzieć.

Przed porodem czułem dużo lęków o Larę i Bernarda. Po porodzie wszystko odpuściło, ale żeby wyhamować, potrzebowałem pomocy – wytłumaczył zaniepokojonym internautkom i internautom.

Swoją odpowiedzią prawnik przełamał krzywdzące schematy dotyczące męskości czy bycia „prawdziwym mężczyzną”. Przyznał, że w związku z obawami o żonę i dziecko zdecydował się poprosić o pomoc lekarzy. Problemy ze zdrowiem dotyczą nas wszystkich i bez względu na płeć nie są powodem do wstydu. Cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się o nich mówić otwarcie. Jednocześnie mamy nadzieję, że u Piotra już wszystko jest w porządku!

Lara Gessler i Piotr Szeląg – małżeństwo i dzieci

Córka Magdy Gessler wyszła za mąż za Piotra Szeląga w 2020 roku. Para doczekała córeczki (obecnie dwuletniej) i syna (aktualnie miesięcznego). Zarówno Lara, jak i jej mąż chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie można zobaczyć między innymi wiele wspólnych zdjęć z dziećmi i nie tylko.