Megan Fox bez wątpienia wzbudza wiele kontrowersji. O każdym jej kolejnym poście, zdjęciu, a nawet komentarzu jest głośno. Ostatnio zachwycała się swoim narzeczonym, Machine Gun Kellym, pisząc, żeby „sprawił, że zajdzie w ciążę”. I to właśnie zdjęcia z nim dotyczył hejt. Aktorka mistrzowsko sobie z nim poradziła.

Megan Fox odpowiada na hejt związany z jej ciałem

Parę dni temu na Instagramie Megan pojawiły się ostatnie zdjęcia w tematyce halloweenowej. Pozuje na nich z Machine Gun Kellym. Przebrani są za postacie z gry fantasy – „The Legend of Zelda”. Aktorka przebrała się właśnie za Zeldę, a jej narzeczony za Linka. Bardzo poważnie zastanawiam się nad modyfikacją uszu na elfie – podpisała post. Na fotografiach Megan ubrana jest w gorsetową sukienkę z głębokimi rozcięciami (to właśnie poniekąd przez nią została skrytykowana). Na głowie ma opaskę, a z włosów faktycznie wystają jej elfie uszy. Podobnie jak i Kelly’emy, który założył wysokie buty, beżowe spodnie i brązową koszulkę. W ręce trzymał szablę.

Pomimo świetnego przebrania, Megan i tak spotkała się z hejtem. Ale właściwie nie dotyczył on nawet kostiumu, tylko jej ciała. Ma tyle pieniędzy, a nie może kupić sobie maszynki do golenia. Skreślam ją ze swojej listy – napisała jedna użytkowniczka Instagrama. Chodziło jej o owłosienie Megan, które (według niej) było widoczne spod sukienki.

Po raz kolejny kobiety są krytykowane za swoje ciało czy też owłosienie na nim, które jest kompletnie normalne. Niby twoje ciało, twoja sprawa, a jednak nie. Zastanawiamy się, po co pisać takie komentarze, pomijając już fakt, że ten nie był nawet prawdziwy. Jego autorka pomyliła owłosienie z… tatuażem. Megan zdecydowała się nie zostawiać sprawy bez odpowiedzi.

Czy nie pomyliłaś przypadkiem włosów z moim tatuażem? Tak czy siak, jestem zdruzgotana, że skreśliłaś mnie ze swojej listy. Miałam nadzieję, że zostaniesz moją żoną – odpowiedziała ironicznie gwiazda „Transformersów”, wbijając tym samym szpilę swojej hejterce.

Megan Fox i Machine Gun Kelly – przebrania na Halloween 2022

W tym roku gwiazdorska para postawiła aż na trzy przebrania na Halloween! Oprócz wspomnianych już wcześniej postaci z gry, zdecydowali się również przemienić w Pamelę Anderson i Tommy’ego Lee, za co z resztą zostali skrytykowani. Relacja tej pary była niezdrowa, wręcz toksyczna.

Następnie muzyk przebrał się za księdza, aktorka za to wystąpiła u jego boku w lateksowej bieliźnie, kabaretkach i wysokich kozakach.

Tegoroczne Halloween zakochani zakończyli ostatnim przebraniem za Zeldę i Linka. W tym roku z pewnością należy im się tytuł zwycięzców, jeśli chodzi o kostiumy na to święto.

Zobacz także: