Pisałyśmy ostatnio o tym, że ciąża ewidentnie służy Meghan Markle - wygląda kwitnąco nawet na chwilę przed porodem (przypomnijmy, że pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego przyjdzie na świat już za kilka tygodni). Do tego czuje się na tyle dobrze, aby przerwać na moment swój urlop macierzyński i dzielnie wykonywać królewskie obowiązki. Więcej o tej wyjątkowej sytuacji przeczytacie TUTAJ. Meghan Markle, jak raczej każda przyszła mama, chciałaby należycie przygotować się do nowej - życiowej roli, a także nadchodzącego wielkimi krokami (pierwszego!) porodu. Amerykanka początkowo chciała urodzić swoje pierwsze dziecko w domu, myślała nawet o hipnozie. Plany te uległy jednak zmianie, a baby Sussex najprawdopodobniej przyjdzie na świat w Szpitalu Świętej Marii - tym samym miejscu, w którym rodziła Kate Middleton. Wiemy również, że przyszli rodzice zaczęli nawet planować przyszłość swojego pierwszego dziecka. Według osób zaprzyjaźnionych z brytyjską rodziną królewską, Meghan Markle i książę Harry planują wysłać swoje dziecko do ACS Egham International School - szkoły z internatem, oferującej amerykański program nauczania (księżna chce bowiem, aby jej dziecko pamiętało skąd pochodzi). Jednak to nie koniec planów, związanych z edukacją pierwszego baby Sussex.

Wszystko, co wiemy o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: Poród, tytuł książęcy, rodzice chrzestni i nie tylko! >>>

Meghan Markle chce, żeby Elton John uczył jej pierwsze dziecko gry na pianinie!

Tym razem księżna Sussex wpadła na bardzo nietypowy (i równie śmiały!) pomysł. Meghan Markle chciałaby bowiem, aby jeden z najwybitniejszych brytyjskich muzyków - Elton John dawał jej pierwszemu dziecku lekcje gry na pianinie. Oczywiście nie teraz, a za kilka lat. Jesteśmy ciekawe, co na to 72-letni wokalista. Nie wypada odmówić księżnej - szczególnie, gdy od wielu lat utrzymuje się przyjacielskie relacje z rodziną królewską.

Meghan Markle chce, żeby Elton John uczył jej dziecko gry na pianinie - jakie są relacje muzyka z brytyjską rodziną królewską?

Elton John, brytyjska legenda i duma narodowa, od lat zna się, a nawet przyjaźni z royal family. Muzyk szczerze podziwiał księżną Dianę i chętnie przebywał w towarzystwie księżnej, a co za tym idzie: również w towarzystwie małego księcia Harry’ego oraz księcia Williama. Co więcej, Elton John w 1997 roku wykonał specjalnie dla księżnej Diany piosenkę Candle In The Wind. Natomiast w maju 2019 roku zaśpiewał na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Czy biorąc pod uwagę bliskość, która łączy Eltona Johna z brytyjską rodziną sądzicie, że prośba (a właściwie zachcianka) Meghan Markle jest zbyt śmiała?

Meghan Markle podjęła kontrowersyjną decyzję dotyczącą swojego dziecka, która bardzo nie podoba się królowej >>>