Meghan Markle i książę Harry tworzą najpopularniejszą parę na świecie. Poznali się w 2016 roku na randce w ciemno zaaranżowanej przez ich wspólną znajomą. Od razu wpadli sobie w oko, ale na oficjalną informację o tym, że wnuk królowej Elżbiety II jest zakochany musieliśmy poczekać kilka miesięcy. Nie obyło się bez kontrowersji – Meghan Markle jest bowiem rozwódką. Wiele osób zwróciło również uwagę na jej pochodzenie i kolor skóry. Mimo wszelkich przeciwności losu, książę Harry postanowił poprosić Amerykankę o rękę. 27 listopada 2017 rodzina królewska wydała oficjalny komunikat informujący o zaręczynach młodszego syna księżnej Diany i jego ukochanej. Pół roku później, 19 maja 2018 roku, Meghan Markle i książę Harry pobrali się w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze. Natomiast w maju tego roku urodził się ich syn – Archie Harrison. Meghan Markle i książę Harry wyglądają na bardzo szczęśliwych. Nic dziwnego, że wzbudzają tak duże zainteresowanie wśród fanów royal family (i nie tylko!). Ich oficjalny profil na Instagramie obserwuje kilka milionów osób. A w tym roku powstał – kolejny już film, który ma przybliżyć historię ich miłości. Oto, co musicie wiedzieć o produkcji Harry i Meghan: królewski mezalians.

Meghan Markle i książę Harry w filmie fabularnym Harry i Meghan: królewski mezalians

Film Harry i Meghan: królewski mezalians (właściwie Harry & Meghan: becoming royal) jest kontynuacją ubiegłorocznej produkcji pt. Książe Harry i Meghan: miłość wbrew regułom, opowiadającej o rozkwitającym uczuciu dwojga ludzi z odmiennych światów, których zbliżyć miała niełatwa przeszłość. Tegoroczny film przybliża natomiast zakulisowe radości i trudności życia w królewskiej rodzinie podczas pierwszego, kluczowego roku małżeństwa zakochanych. Księcia Harry’ego zagrał Charlie Field, a w rolę Meghan Markle wcieliła się Tiffany Smith. Zwróćcie uwagę na niesamowite podobieństwo aktorki do księżnej Sussex!

Meghan Markle i książę Harry w filmie fabularnym Harry i Meghan: królewski mezalians – wiemy, kiedy obejrzycie produkcję w polskiej telewizji!

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych produkcji tego roku będziecie mogli obejrzeć już w ten weekend w polskiej telewizji. Stacja Lifetime wyemituje film Harry i Meghan: królewski mezalians w niedzielę (9 czerwca) o godzinie 18:00. Wpiszcie datę i godzinę do kalendarza! Jednak przed rozpoczęciem seansu zachęcamy was do obejrzenia kilku zdjęć (znajdziecie je w naszej galerii) i zwiastuna produkcji – poniżej.

Meghan Markle i książę Harry opublikowali wideo ze ślubu i pokazali zdjęcia zza kulis ceremonii! >>>