Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego, na który z niecierpliwością czeka większość Brytyjczyków, zbliża się wielkimi krokami. O ceremonii, która odbędzie się w kaplicy św. Jerzego o 12:00, (czyli o 13:00 czasu polskiego) wiadomo już coraz więcej. Między innymi, ile osób pojawi się na wydarzeniukto przygotuje weselny tort pary, a teraz także, kto zadba o kwiaty.

Meghan i Harry o pomoc wyborze florystycznych detali poprosili Philippę Craddock. I wybór bynajmniej nie jest przypadkowy, bo Philippa nazywana jest „królową londyńskich florystów”, a na liście klientów, z którymi do tej pory współpracowała znajdują się takie marki, jak Alexander McQueen, Christian Dior, Hermès, Jo Malone London czy Lancôme. Swój biznes prowadzi od 2009 roku, a w bukietach i kwiatowych aranżacjach, jakie tworzy, preferuje przede wszystkim kwiaty sezonowe oraz dużo zieleni. 

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle i książę Harry wyśmiali występ Liama Payne'a?!

A co wybierze dla Meghan Markle i księcia Harry'ego? W Kensington Palace oraz w samej kaplicy, w której para powie sobie sakramentalne "tak", pojawią się rośliny pochodzące z Windsor Great Park. Będą to gałęzie grabu, brzozy oraz buku, a jeśli chodzi o same kwiaty, to nie zabraknie wśród nich dzikich białych róż, naparstnicy oraz piwonii - podobno ulubionych kwiatów przyszłej panny młodej. 

Craddock nie kryje wzruszenia, że ma okazję współpracować z książęcą parą. Florystka napisała na swoim Instagramie, że to ogromne wyróżnienie i przywilej. I możemy być pewni, że aranżacje, które przygotuje, będą idealnie odzwierciedlały młodą parę. 

ZOBACZ TAKŻE: Mamy zwiastun pierwszego filmu o Meghan Markle i księciu Harrym!