O tym, że Kate Middleton inspiruje się stylizacjami księżnej Diany mówiło się wielokrotnie. Teraz okazuje się, że również Meghan Markle wybiera ubrania i dodatki podobne do tych, które przed laty wybrała jej tragicznie zmarła teściowa.

Kilka stylizacji, w których publicznie wystąpiła Meghan Markle do złudzenia przypominają stylizacje księżnej Diany – m.in. klasyczny, czarny garnitur zestawiony z białą koszulą, czy kamelowy płacz i beret. Oczywiście, stylizacje Meghan i Diany nie są identyczne, ale na pewno analogiczne. Różowe guziki, a także biało-czarne kapelusze z charakterystycznymi rondami to detale, które nie pozostawiają wątpliwości – Meghan Markle inspiruje się stylem księżnej Diany (i musimy przyznać, że całkiem nieźle jej to wychodzi!).

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle ubiera się u… Prady! Nowa stylizacja zapewni jej nagrodę dla Ikony Stylu?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których widać totalnie podobnie do siebie ubrane Meghan Markle oraz księżną Dianę. Nie wiemy jakie jest wasze zdanie, ale według nas nie jest to przypadek – księżna Sussex celowo inspiruje się stylem matki księcia Harry’ego.