Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego zbliża się wielkimi krokami - ceremonia zaplanowana jest na 19 maja. A co później? Wszystkie oczy skierowane są na  parę młodą od dawna, ale w Mehgan widzą już nie tylko wybrankę księcia. O byłej aktorce coraz częściej mówi się w kontekście macierzyństwa; wszak poślubienie księcia będzie dla ich związku jedynie formalnością i tak naprawdę początkiem przygody jako rodzina. Jakie ma plany Meghan Markle? Podczas ostatniej oficjalnej wizyty w Belfaście, w trakcie spotkania z producentami produktów i akcesoriów dla dzieci, aktorka nie kryła się z planami na przyszłość.

Z pewnością na jakimś etapie takie sprzęty będą nam potrzebne - skomentowała przyglądając się malej wanience.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, kto upiecze tort weselny Meghan Markle i księcia Harry'ego

Jeśli dobrze prześledzić jej wcześniejsze wypowiedzi w tej materii, można się spodziewać, że raczej raczej prędzej niż później. To nie pierwszy raz, gdy aktorka wypowiada się entuzjastycznie w kwestii swego przyszłego macierzyństwa - gotowość deklarowała jeszcze zanim związała się z księciem Harrym.

Nie tak dawno w jednym z udzielonych wywiadów przyznała, że powiększenie rodziny jest dla niej oczywistą kwestią i czymś, co zapewni balans i pozwoli osiąść, zapuścić korzenie w wypełnionym podróżami życiu. Spełniona zawodowo jest więc gotowa na nowe wyzwania związane z życiem rodzinnym.

Jeśli wierzyć plotkom, także przyszły pan młody nie może  się doczekać, by sprawdzić się w nowej roli. Zgodnie z zapewnieniem jednego z ekspertów do spraw dworu można przypuszczać, że na potomstwo Meghan Markle i Księcia Harry’ego nie trzeba będzie długo czekać.

Jak obstawiacie, czy para zdecyduje się na taką gromadkę, jaką mogą się pochwalić Kate Middleton i książę William?

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle nie wybrała tej torebki przypadkowo – za marką Charlotte Elizabeth kryje się wzruszająca historia!