Kilka dni temu pałac Kensington poinformował, że Meghan Markle oficjalnie przechodzi na urlop macierzyński. W praktyce oznacza to całkowite wycofanie się z życia publicznego aż do momentu narodzin jej pierwszego dziecka. Przypomnijmy, że poród księżnej Sussex ma się odbyć już na przełomie marca i kwietnia – całkiem naturalne wydaje się więc zachowanie Meghan Markle, która zdecydowała się zwolnić tempo i przede wszystkim nieco odpocząć.  

Meghan Markle przerwała urlop macierzyński i pojawiła się publicznie!

Byliśmy pewni, że nie zobaczymy Meghan Markle przez kilka kolejnych tygodni. Jednak księżna Sussex postanowiła jeszcze raz wystąpić publicznie, a tym samym zaskoczyć wszystkich fanów rodziny królewskiej! Meghan Markle pojawiła się u boku księcia Harry’ego na uroczystościach żałobnych, zorganizowanych w ambasadzie Nowej Zelandii w Londynie. Wszystko po to, żeby oddać hołd poległym w ubiegłotygodniowych zamachach na meczety w Christchurch. 

Meghan Markle pojawiła się publicznie w ambasadzie Nowej Zelandii – wygląda świetnie!

Ciąża ewidentnie służy księżnej Sussex. Meghan Markle wygląda kwitnąco i ewidentnie czuje się świetnie! Mimo tego, że już za kilka tygodni na świat ma przyjść kolejny potomek rodziny królewskiej, to w ambasadzie Nowej Zelandii księżna Sussex wystąpiła w ultra eleganckiej sukience i bardzo wysokich szpilkach! Musimy przyznać, że trochę ją podziwiamy i mamy nadzieję, że to nadprogramowe wyjście nie wpłynie źle na dalszy przebieg ciąży!

Meghan Markle w sukience z H&M. Zapłacicie za nią niewiele ponad 100 zł! >>>

Meghan Markle już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Wszystko, co wiemy o narodzinach kolejnego potomka rodziny królewskiej!

Nie znamy płci dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego, jednak firmy bukmacherskie obstawiają, że będzie to syn! Jedne z najczęściej typowanych imion dla kolejnego potomka rodziny królewskiej, to Alexander, Artur, Edward albo Filip, a jeżeli będzie to dziewczynka: Alice, Maria lub Wiktoria. Prawdopodobnie czwarty prawnuk (bądź prawniczka) Elżbiety II otrzyma tytuł książęcy. Jeżeli jednak królowa postanowi inaczej (ma do tego pełne prawo) syn Meghan Markle i księcia Harry’ego może otrzymać tytuł hrabiego Dumbarton, natomiast córka Lady Mountbatten-Windsor. Ważną kwestią są również przyszli rodzice chrzestni maleństwa. Zostaną nimi George Clooney i Amal Clooney. Pisałyśmy o tym TUTAJ. Nie możemy doczekać się momentu narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego! A wy?

Meghan Markle podjęła kontrowersyjną decyzję dotyczącą swojego dziecka, która bardzo nie podoba się królowej >>>