Melania Trump jest Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych. To pierwsza first lady, która nie urodziła się w USA oraz która pracowała jako modelka. Jak się okazuje, Melania nie jest, wbrew pozorom, najmłodszą z pierwszych dam USA. Michelle Obama wkraczała do Białego Domu będąc o 2 lata młodsza od pani Trump. Nie ma jednak wątpliwości, że żona Donalda Trumpa da się zapamiętać jako jedna z najbardziej stylowych i najpiękniejszych prezydenckich partnerek. 46-letnia Melania Trump już dziś wieczorem przyleci do Polski! Jutro stanie obok prezydenta Stanów Zjednoczonychpodczas jego publicznego przemówienia na Placu Krasińskich. Samolot Air Force One z Donaldem Trumpem i Melanią Trump na pokładzie wyląduje już dziś wieczorem w Warszawie. Obecność pierwszej damy została oficjalnie potwierdzona, w przeciwieństwie do obecności w Polsce córki prezydenta, Ivanki Trump. Co włoży Melania? Z kim się spotka? I kim tak naprawdę jest Melania Trump? 

ZOBACZ TEŻ: To tu zatrzyma się Donald Trump z żoną. Te wnętrza robią wrażenie!

Melania Trump urodziła się 26 kwietnia 1970 r. w socjalistycznej Jugosławii, Republice Słowenii, jako Melanija Knavs. Dorastała z dala od modnego i kosmopolitycznego Nowego Jorku, do którego przeniosła się dopiero w 1996 roku. Karierę modelki Melania zaczęła już w wieku 16 lat i szybko zmieniła nazwisko na bardziej medialne - Knauss. Z racji na swoje pochodzenie pani Trump jest pierwszą w historii First Lady USA pochodząca z byłego kraju komunistycznego.

ZOBACZ TEŻ: TRZY ŻONY DONALDA TRUMPA: Ivana Trump, Marla Maple i Melania Trump

Mimo swojego wizerunku seksbomby, Melania Trump jest wykształcona i włada pięcioma językami: słoweńskim, angielskim, francuskim, serbskim i niemieckim. Znajomość języków obcych to jej duży atut. Amerykanie mogą być jednak nie do końca zadowolenie z jej przeszłości zarobkowej swojej nowej pierwszej damy. W końcu swoje życie zawodowe Melania Trump zaczynała jako modelka. W branży mody zrobiła zawrotną karierę, pracowała z najlepszymi fotografami mody na świecie, m.in. Patrickiem Demarchelierem, Helmutem Newtonem i Mario Testino. Trafiła na okładki najważniejszych pism modowych, m.in. Vogue, Harper's Bazaar, British GQ, In Style i New York Magazine. Melania Trump występowała także w reklamach telewizyjnych, ostatnio dla amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej Aflac. Jednak to nie te zdjęcia i filmy budzą największe kontrowersje...

Melania Trump jest bowiem pierwszą żoną prezydenta USA, która ma za sobą… rozbieraną sesję! W 2000 roku Melania Trump pozowała rozebrana i w samej bieliźnie, przykuta kajdankami do walizki na pokładzie prywatnego samolotu należącego do... Donalda Trumpa, wówczas jej narzeczonego. Sesja ukazała się w męskim magazynie "GQ". Przy okazji Melania Trump udzieliła wówczas magazynowi szeroko komentowanego wywiadu. Mówiła w nim m.in.:

"Jestem przy narzeczonym jak najczęściej i dbam, żeby zawsze był zrelaksowany!"

W wywiadzie Melania zarzekała się też, że z Donaldem uprawia seks przynajmniej raz dziennie, a często zdarza się, że i częściej! Zszokowani?

Zobacz także:

Ameryka nigdy wcześniej nie widziała swojej pierwszej damy nago. I choć dwie inne żony prezydentów - Pat Nixon i Betty Ford - także miały za sobą kariery modelek, to jednak żadna z nich nigdy nie pozowała nago! Do czasu Melanii Trump.

NASZA GALERIA: MELANIA TRUMP w różowym stroju podczas debaty prezydenckiej. Jej koszula to manifest polityczny?

Zresztą jeszcze przed poznaniem Donalda Trumpa, Melania nie stroiła od rozbieranych sesji. Całkowicie naga, patrzyła śmiało w obiektyw, wypinając niczym nie zasłonięty biust. W takiej odsłonie pokazała się na okładce jednego z magazynów jeszcze w 1995 roku! W środku można było zobaczyć też zdjęcia, do których pozuje w towarzystwie innych roznegliżowanych piękności. Sesję zaraz po wyborze Trumpa na prezydenta przedrukował magazyn „New York Post”.

Zainteresowanie ciałem Melanii Trump ustało na chwilę, kiedy ta przyjęła oświadczyny Donalda. Melania poślubiła Trumpa w 2005 roku. Goście weselni bawili się na zorganizowanym z przepychem przyjęciu zorganizowanym w luksusowym klubie Mar-a-Lago na Florydzie. Na ich weselu bawili się m.in. ich zeszłoroczni najwięksi rywale w wyścigu o Biały Dom - Hillary i Bill Clintonowie. Z recitalem wystąpił na przyjęciu amerykański piosenkarz Billy Joel a panna młoda miała na sobie sukienkę za 200 tys. dolarów od Diora!

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza Dama Francji, Brigitte Macron, jak nastolatka! Taka długość spódnicy przystoi...?

Trumpowie mają syna - Barrona Trumpa. Chłopiec ma 10 lat. Melania w wywiadzie powiedziała kiedyś, że wychowuje go na "Mini-Donalda", czyli kopię ojca. Wyznała, że ich potomek, tak jak tata, kocha nosić garnitur, grać w golfa i zarządzać ludźmi. Wygląda wiec na to, że w przyszłości pójdzie w ślady ojca. A jak w roli pierwszej damy sprawdzi się była modelka? Jak na razie radzi sobie całkiem nieźle! Już dziś będziemy mogli przyglądać się jej na własne oczy, bo Melania Trump wieczorem przyleci do Polski.

Otoczenie Trumpa twierdzi, że podczas jego prezydentury Melania Trump może okazać się sekretną bronią Donalda. Dlaczego? Biografka byłej pierwszej damy Jackie Kennedy w rozmowie z "Daily Mail" stwierdziła jakiś czas temu, że - podobnie jak Jackie Kennedy - Melania jest "piękna, mądra, ma swoich osobistych doradców" i podobnie do Michelle Obamy może stać się ikoną mody.

W wywiadzie z 2000 roku Melania Trump powiedziała dziennikowi "New York Times", że gdyby została pierwszą damą, to wybrałaby "bardzo tradycyjny" wizerunek, właśnie taki jak Jackie Kennedy. Wygląda na to, że nie kłamała. Choć o nagich sesjach Melanii Trump zaciekli wrogowie Trumpa na pewno nie pozwolą jej szybko zapomnieć...

ROZEBRANA MELANIA TRUMP - zobaczcie stare zdjęcia