Melissa McCarthy wystąpiła w programie Jimmy'ego Fallona w poniedziałkowy wieczór. Na scenie zmierzyła się z nim w Lip Sync Battle. Zadanie polegało na tym, by wykonać część wybranej przez siebie piosenki. Melissa nie wiedziała, jakie piosenki wybierze Jimmy i odwrotnie.

Konkurencję rozpoczął prowadzący. Jimmy Fallon wykonał utwór z 1971 roku - Melanie "Brand New Key (The Rollerskate Song)". Jego występ został jednak szybko przyćmiony przez Melissę, która wkroczyła na scenę z utworem (i cudownym układem tanecznym do niego) DMX "X Gon' Give It to Ya". Prowadzący odpowiedział hitem Zayna "Pillowtalk", który wykonał leżąc na scenie i tuląc się do poduszki. Na koniec Melissa McCarthy "zaśpiewała" "Colors of the Wind" z filmu "Pocahontas" i stworzyła alternatywną wersję teledysku do tego hitu. Warto doczekać do końca nagrania!

Aktorka przy okazji występu w programie promuje swój najnowszy film - "Szefowa", który wejdzie do polskich kin 22 kwietnia. To komedia z Melissą McCarthy w roli głównej, opowiadająca o kobiecie, która wychodzi z więzienia, na które została skazana przez oszustwa podatkowe, i próbuje od nowa rozkręcić swoją karierę. U boku McCarthy na ekranie zobaczymy m.in. Kristen Bell, Petera Dinklage oraz Kathy Bates, z którą grała też w komedii "Tammy" .