Serial triumfował podczas tegorocznej gali Złotych Globów, na której zdobył aż cztery statuetki. Pomimo wielu wątpliwości, HBO ku uciesze wielu fanów postanowił wyprodukować 2. sezon Wielkich kłamstewek. Historia, której miejsce akcji toczy się w uroczym, ale niewielkim miasteczku w Kalifornii, opowiadająca o losach głównych bohaterek, zdobyła uznanie milionów widzów. Dalsze perypetie mieszkańców Monterey poznamy dopiero na początku 2019 roku, a kolejny sezon, za którego reżyserię odpowiada Andrea Arnold, będzie liczył 7 odcinków.

„Wielkie kłamstewka” - będzie drugi sezon! Znamy szczegóły >>>

Pewną kwestią jest to, że w 2. sezonie Wielkich kłamstewek ponownie zobaczymy Nicole Kidman oraz Reese Witherspoon. Stacja HBO nie potwierdziła dotąd udziału Shailene Woodley, Laury Dern i Zoë Kravitz. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączy Meryl Streep! Wielokrotna laureatka nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej i jedna z najwybitniejszych aktorek wcieli się w rolę matki Perry'ego Wrighta (w tej roli Alexander Skarsgård) oraz teściowej Celeste (którą gra Nicole Kidman).

W trosce o dobro swoich wnuków po śmierci syna Perry'ego, Mary Louise Wright przyjedzie do Monterey, poszukując odpowiedzi na różne pytania

tak producenci uzasadniają pojawienie się matki Perry'ego w 2. sezonie. Mary Louise grana przez Meryl Streep to pierwsza nowa postać, jaką ogłosiła stacja HBO. Dla aktorki to na pewno interesujące wyzwanie, ponieważ ostatnim serialem, w jakim zagrała, była miniprodukcja Anioły w Ameryce z 2013 roku. Nie możemy doczekać się premiery 2. sezonu Wielkich kłamstewek!