Temat przewodni tegorocznej Met Gali (przypomnijmy, że brzmiał on Camp: Notes of Fashion) zwiastował prawdziwe – modowe szaleństwo. I tak właśnie było! Gwiazdy wzniosły się na wyżyny kreatywności, a ich interpretacje motywu przewodniego niekiedy przyprawiały o zawrót głowy. Podczas Met Gali 2019 mogliśmy podziwiać stylizacje, które z całą pewnością przejdą do historiiLady Gaga, która zaprezentowała aż cztery kreacje, Jared Leto w towarzystwie własnej głowy, Zendaya przebrana za Kopciuszka, Kylie i Kendall Jenner w pasujących do siebie kreacjach od Versace, Lili Reinhart jako teatralna Maria Antonina, czy „zmoczona wodą” Kim Kardashian. Looki tych gwiazd należą do grona naszych ulubionych - zrobiły na nas ogromne wrażenie, jednak nie były największym zaskoczeniem tamtej nocy.

Met Gala 2019: Najdziwniejsze kreacje gwiazd

Wczoraj pisałyśmy o kreacjach wszystkich gwiazd, które pojawiły się na Met Gali 2019. Już wtedy stwierdziłyśmy, że nagroda za najbardziej kreatywny strój należy się Katy Perry. Wokalistka przebrała się bowiem za żyrandol wysadzany kryształami. Furorę zrobiła również stylizacja Billy’ego Portera, który przebrał się za egipskiego boga, a do Metropolitan Museum of Art dotarł na aksamitnej lektyce niesionej przez sześciu mężczyzn. Natomiast bordową suknię Cardi B porównywano do krwinki czerwonej. Stworzenie kreacji zajęło około 3 tysiące godzin, a nad całością pracowało ponad 30 osób! Było warto, bo stylizację raperki zapamiętamy na długo. Naszą uwagę zwróciła również Tracee Ellis Ross, która na Met Gali 2019 pojawiła się w sukni ozdobionej… ramą od obrazu. Mogłybyśmy powiedzieć, że to prawdziwe dzieło sztuki. Jeżeli chodzi o najdziwniejsze nakrycia głowy, to pierwsze miejsce na podium zajmuje Cara Delevingne. Cała kreacja wygląda zaskakująco, ale właśnie dziwaczna instalacja na głowie modelki zwróciła naszą szczególną uwagę. Więcej ultra kreatywnych stylizacji znajdziecie w naszej galerii.

Met Gala 2019: Wiemy, dlaczego Khloé Kardashian nie otrzymała zaproszenia na Met Ball. Kourtney Kardashian zrezygnowała z gali, żeby wesprzeć siostrę! >>>