Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Bartosz Kasprzykowski, Agnieszka Chylińska, Patryk Vega, Anna Mucha. Na pewno kojarzycie te nazwiska. W końcu chodzi o najpopularniejsze gwiazdy w Polsce. Wymienieni przez nas artyści ze świata filmu i muzyki są obecni w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Budowali swoją pozycję w mediach, rozwijali się, jak również zmieniali się na oczach tysięcy fanów. Jesteśmy jednak ciekawe, czy pamiętacie, jak wyglądały najpopularniejsze gwiazdy w Polsce kilka czy kilkanaście lat temu? Kto zmienił się najbardziej?

Metamorfozy polskich gwiazd. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Patryk Vega i inni

Do grona gwiazd, które przeszły spektakularne metamorfozy w ostatnich latach, należy m.in. Katarzyna Zielińska. Gwiazda seriali Barwy szczęścia i Zawsze warto, jak również innych rodzimych produkcji dość często zmienia kolory włosów. Aktorka przez wiele lat była brunetką. Następnie przefarbowała włosy na rudo. Z kolei w 2018 roku Katarzyna Zielińska zdecydowała się na platynowy blond. Nowy kolor włosów gwiazdy przypadł do gustu jej fanom. Jednak kilka miesięcy temu Katarzyna Zielińska powróciła do rudych kosmyków – looku, z którym kojarzy ją najwięcej osób. Który kolor włosów waszym zdaniem pasuje do gwiazdy najbardziej?

Wiele osób zwraca także uwagę na przemianę Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Podobnie jak Katarzyna Zielińska, kilka razy wielokrotnie zmieniała fryzurę. Widzieliśmy już Agnieszkę Chylińską z kruczoczarnymi włosami i grzywką, platynowym irokezem, a nawet z dredami. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się również figura artystki. Agnieszka Chylińska widocznie schudła, co wiąże się z jej problemami zdrowotnymi.

Nie zapominamy o Patryku Vedze. Niespełna dwa lata temu do mediów trafiły zdjęcia, na których znany reżyser w ogóle nie przypomina siebie. Okazało się, że twórca kontrowersyjnych filmów schudł ponad 40 kilogramów. To naprawdę imponujący wynik. Patryk Vega przyznał, że kiedyś nie przeszkadzała mu nadwaga, jednak od jakiegoś czasu czuł się jak więzień własnego ciała. Właśnie to zmotywowało reżysera do zmiany swoich nawyków.

Gwiazdy, które poślubiły „zwyczajnych” ludzi. Z kim związali się Reese Witherspoon, George Clooney i inni? >>>

Karolina Szostak również postanowiła zawalczyć o wymarzoną figurę. Kilka lat temu dziennikarka sportowa zaczęła stosować bardzo restrykcyjną dietę – post dr Dąbrowskiej. Efekty? Spektakularne! Warto jednak zaznaczyć, że sposób odżywania się, który proponuje dr Dąbrowska, jest dość kontrowersyjny. Zanim zdecydujecie się na ten post, koniecznie skonsultujcie się z lekarzem bądź dietetykiem.

Kolejną gwiazdą, która bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat, jest Anna Mucha. Gdy aktorka zyskała sławę, nosiła krótko ścięte włosy. Co więcej, najchętniej pojawiała się publicznie w sportowych i casualowych ubraniach, np. w t-shircie lub bluzie i jeansach. Jednak od kilku lat gwiazda chętniej eksperymentuje z modą. Stawia na odważniejsze stylizacje. Na imprezach branżowych Anna Mucha pojawia się zazwyczaj w obcisłych sukienkach i szpilkach albo w eleganckich garniturach.

Zobacz także:

Mówiąc o stylu polskich gwiazd, należy wspomnieć także o Małgorzacie Sosze. Gwiazda serialu Przyjaciółki uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w naszym kraju. Rzeczywiście, zarówno codzienne stylizacje, jak i te przygotowane na wielkie wyjścia robią wrażenie – aktorka chętnie współpracuje z rodzimymi projektantami. Ale czy zawsze tak było? Fani zgodnie przyznają, że teraz Małgorzata Socha wygląda zdecydowanie lepiej niż dziesięć czy 15 lat temu. Warto również dodać, że odtwórczyni roli Igi z Przyjaciółek od lat stawia na subtelny makeup lub jego brak. Pozostaje także wierna naturalnym odcieniom blondu. Małgorzata Socha podkreśla swoją urodę, zamiast ją maskować.

„Brzydula” – jak zmieniły się gwiazdy popularnego serialu TVN? Zobaczcie ich aktualne zdjęcia >>>

Maja Sablewska przez kilka lat prowadziła program Sablewskiej sposób na modę w TVN Style, w którym odmieniała wizerunek nieśmiałych bądź zagubionych kobiet. Bohaterki SSNM bardzo często nie wierzyły we własne piękno. W takich przypadkach managerka gwiazd i celebrytka pokazywała im swoje zdjęcia z przeszłości. Fakt, Maja Sablewska bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Jak sama przyznaje, kiedyś była szarą myszką. Natomiast dziś uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Co więcej, odważne zdjęcia, które publikuje na swoim profilu na Instagramie, świadczą o tym, że Maja Sablewska prawdopodobnie nie ma już problemów z akceptacją siebie.

To zaledwie część z naprawdę wielu – spektakularnych metamorfoz polskich gwiazd. Jeśli chcecie zobaczyć, jak na przestrzeni ostatnich lat zmienili się Małgorzata Rozenek-Majdan, Bartek Kasprzykowski, Natalia Siwiec czy Dorota Rabczewska (Doda), koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii – na górze strony.