Na pewno zauważyłyście, że całym sercem wspieramy ruch body positive. Chętnie piszemy o kampaniach utrzymanych w tym duchu, a także (a raczej – przede wszystkim) zachęcamy was do całkowitej akceptacji swojego ciała i tak zwanej samomiłości. Zwykle nie interesuje nas opinia innych, ale musimy przyznać, że kiedy dowiedziałyśmy się o najnowszych badaniach przeprowadzonych przez brytyjski The Sun, ciekawość zwyciężyła. Sprawdziłyśmy, jaki rozmiar kobiecych ubrań jest zdaniem mężczyzn najbardziej sexy. Wyniki ankiety są bardzo zaskakujące.

Mężczyźni uważają, że kobiety noszące ten rozmiar są najseksowniejsze!

Brytyjski dziennik The Sun przeprowadził ankietę, w której (aż!) 87% mężczyzn zadeklarowało, że najseksowniejsze są kobiety szczupłe i bardzo szczupłe. Natomiast za idealny uznali rozmiar 36. Okej. Trochę niepokoi nas jednak fakt, że wygląd zewnętrzny jest dla nich ważniejszy od takich cech, jak inteligencja, czy empatia. Ankietowani przyznali bowiem, że kobieta, która nosi większy rozmiar ubrań nie byłaby w ogóle brana przez nich pod uwagę jako partnerka. Na wyniki tej ankiety patrzymy oczywiście z przymrużeniem oka. I mamy nadzieję, że wy również nie weźmiecie ich do siebie. Pamiętajcie, że prawdziwe piękno nie ma jednego – ściśle określonego rozmiaru.

Zapomnijcie o typowych rozmiarach. Majtki od G'rls ROOM to najpiękniejsza i najbardziej pozytywna celebracja kobiecości, w dodatku z bardzo ważnym przesłaniem >>>