Kilka dni temu, a dokładnie 16 listopada, swoją premierę miała nowa płyta Michaela Bublé zatytułowana Love. Na nowym krążku Kanadyjczyka, obok aranżacji popularnych klasyków typu La Vie En Rose czy  My Funny Valentine, usłyszymy też premierowe kompozycje, m.in. biograficzny utwór Forever poruszający kwestię bezwarunkowej ojcowskiej miłości będącej źródłem siły.

Ariana Grande rusza w trasę koncertową! Zagra w Polsce?

A jeśli lubicie Michela Bublé, mamy dla Was świetna wiadomość - już wkrótce będziecie mogli zobaczyć go na żywo, bo jak się okazuje, artysta wystąpi na aż 2 koncertach w Polsce! Na 19 września 2019 roku zaplanowany jest występ na deskach Atlas Areny w Łodzi, a kolejnego dnia, krakowianie będą mogli zobaczyć i posłuchać swego idola w Tauron Arenie.

Czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, który ma na koncie ponad 60 tysięcy sprzedanych płyt długo kazał na siebie czekać. W związku z rodzinnymi perturbacjami, a dokładnie chorobą nowotworową 4-letniego dziś syna Noah artysta zdecydował się zawiesić czasowo karierę, ale jak się okazuje, wraca w wielkim stylu.

Michael Bublé w Polsce: bilety

W lipcu dał występ w Londynie i Dublinie, nowy rok rozpocznie trasą koncertową po Stanach Zjednoczonych, a  jesienią odwiedzi Europę, m.in. właśnie Polskę. Bilety zarówno na łódzki, jak i krakowski koncert Kanadyjczyka są już w sprzedaży. I niestety do najtańszych nie należą... Ceny zaczynają się od 280 zł i jak możecie się domyślić, za tyle odstaniecie najgorsze miejscówki, czyli te najbardziej oddalone od sceny, zarówno w Krakowie, jak i w Łodzie. Żeby mieć nieco lepszy punkt obserwacyjny, należy zapłacić 380 zł lub 490 zł, a za najlepszy - 590 zł. Takie same ceny obowiązują na koncert w Tauron Arenie w Krakowie, ale niestety te najtańsze wejściówki za 280 zł już się wyprzedały. Dla największych fanów Michaela organizatorzy przygotowali coś ekstra - za 990 zł możecie zagwarantować sobie miejsca stojące tuż pod sceną, czyli mieć wokalistę praktycznie na wyciągnięcie ręki i spore szanse na to, że pośle Waszym kierunku swój uroczy uśmiech. Bilety dostępne są na eventim.pl. 

Czekacie? Wybierzecie się na koncert Michaela Bublé w Polsce?

Enrique Iglesias zagra w Polsce!