W ubiegły poniedziałek wyemitowano kolejny – dziesiąty odcinek Top Model 8. Tym razem Staszek Obolewicz, Sandra Dorsz, Ania Jaroszewska, Michał Gała, Kinga Wawrzyniak, Olga Kleczkowska, Klaudia El Dursi i Dawid Woskanian wzięli udział w sesji zdjęciowej w deszczu. Co więcej, pozowali w towarzystwie uczestników poprzednich edycji Top Model. Wszystkie zdjęcia znajdziecie TUTAJ. Spotkali się również gwiazdą polskiego kina i prawdziwą ikoną stylu – Małgorzatą Kożuchowską, a następnie pod jej okiem zaaranżowali witryny sklepowe w centrum handlowym Bonarka. Wszyscy poradzili sobie całkiem nieźle, ale okazało się, że najtrudniejsze zadanie dopiero przed nimi.

Uczestników Top Model 8 czekała sesja zdjęciowa w klimatach high fashion. To właśnie jej efekty miały zadecydować o tym, kto przejdzie dalej i poleci na fashion week. Niestety, jurorzy uznali, że najsłabiej poradzili sobie Michał Gała i Ania Jaroszewska. Oboje musieli opuścić dom modelek i modeli. Fani całkowicie nie zgadzają się z decyzją Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego – szczególnie w przypadku Michała Gały. Chcą, aby uczestnik wrócił do domu modelek i modeli.

Michał Gała odpadł z Top Model 8. Fani żądają przywrócenia uczestnika do programu!

Michał Gała to ulubieniec widzów Top Model 8. Uczestnik nie tylko udowodnił, że ma w sobie zadatki na top modela, ale również „kupił” wszystkich swoim poczuciem humoru. Co więcej, ma dobre serce i troszczy się o rodzinę. Szczególna relacja łączy go z młodszą siostrą – Gabrysią. Dziewczynka przyznała, że Michał jest wspaniałym starszym bratem. Nic więc dziwnego, że wielbiciele modowego show chcieliby, aby Michał Gała pojawił się w kolejnych odcinkach Top Model.

Fani Michała Gały utworzyli nawet specjalne wydarzenie na Facebooku, które ma skłonić jurorów do zmiany ich decyzji. Do akcji Przywrócić Gałę do Top Model dołączyło blisko 27 tysięcy osób. Ta liczba wciąż rośnie! I chociaż same chciałybyśmy, aby Michał Gała kontynuował swoją przygodę w Top Model 8, musimy was rozczarować. Nie ma szans, żeby jurorzy i twórcy zmienili zdanie na prośbę widzów. Wszystkie odcinki Top Model 8 (oprócz wielkiego finału) zostały bowiem nagrane wcześniej.

Top Model 8: Michał Gała. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>