Michał Piróg totalnie zaskoczył fanów. Opublikował na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć, w których poinformował, że właśnie zaadoptował syna – otrzymał już oficjalne dokumenty i od teraz można nazywać go tatą. Choreograf zaznaczył również, że nie działa pod publikę, a wszystko, co robi bierze się z dobroci serca oraz chęci pomocy.

W jednym z postów na swoim Instagramie napisał: "Możecie mi mówić tato... właśnie otrzymałem dokumenty. Wdech , wydech - wiem , znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie są faktycznie osoby które sadzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy ale są i ci którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem. Są ludzie którzy kierują się czystą empatią, chęcią pomocy, Dania innym lepszego startu, zwykłą może troską... sam nie wiem staram się nie myśleć za dużo tylko działać w czystym odruchu serca".  

Top Model 8: Rozpoczynają się castingi do programu! TVN zapowiada powrót show na jesień 2019 >>>

Michał Piróg wyznał, że został ojcem!

Michał Piróg poinformował fanów na Instagramie, że został ojcem! Okazało się, że choreograf oraz prezenter telewizyjny nie adoptował dziecka, ale małego orangutana i to właśnie jego nazywa swoim synkiem. Tombie, bo właśnie tak ma na imię, skończył niedawno trzy lata i obecnie przebywa w centrum rehabilitacyjnym w Borneo – to właśnie tam po raz pierwszy zobaczył go Michał Piróg. Mały orangutan (całkowicie wyczerpany i wychudzony) trafił do ośrodka około osiemnaście miesięcy temu, po tym, jak las deszczowy, w którym mieszkał został doszczętnie zniszczony.

Gwiazdor TVN od dawna interesuje się ekologią i odpowiedzialnie podchodzi do spraw, związanych z ochroną środowiska. Zachęca swoich obserwatorów między innymi do tego, żeby wykluczyli mięso z codziennej diety, a także zainteresowali się otaczającą ich naturą. Symboliczna adopcja orangutana, to kolejny krok w walce o poprawę kondycji naszej planety. Zdjęcia Michała Piróga oraz jego nowego synka – Tombiego znajdziecie w naszej galerii!

„39 i pół” powraca na antenę TVN! >>>