Top Model jest jednym z najchętniej oglądanych programów stacji TVN. Daje realną szansę na to, żeby zaistnieć w świecie modelingu (sukces w branży osiągneli między innymi Daria Zhalina, Jakob Kosel, Karolina Pisarek, czy Hubert Gromadzki). Jednak w popularnym show liczą się nie tylko warunki fizyczne i fotogeniczna twarz, ale również ciekawa osobowość, co twórcy Top Model często podkreślają. Jedną z najbarwniejszych postaci w historii polskiej edycji show była Michalina Manios - uczestniczka drugiej edycji. Widzowie uwielbiali jej szczerość oraz zaangażowanie, natomiast projektanci i fotografowie zachwycali się jej niebanalną urodą. Miała okazję pracować z najlepszymi, jednak zniknęła z show-biznesu tuż po zakończeniu programu. Sprawdziliśmy, jak Michalina Manios wygląda teraz i czym zajmuje się na co dzień kilka lat po udziale w Top Model!

Michalina Manios z „Top Model” całkowicie się zmieniła! Jak wygląda i czym zajmuje się uczestniczka programu?

Michalina Manios wzbudzała nie tylko sympatię widzów, ale także ogromną ciekawość. Już na początku programu przyznała bowiem, że zmaga się z hermafrodytyzmem. To znaczy, że urodziła się zarówno z męskimi, jak i żeńskimi narządami rozrodczymi. Jako dziecko i nastolatka bardzo cierpiała, nie wiedziała, kim naprawdę jest. Natomiast w wieku osiemnastu lat podjęła bardzo trudną decyzję - przeszła operację i „oficjalnie stała się Michaliną”. W programie Top Model doszła aż do finału, zajęła trzecie miejsce. Dzięki temu zyskała sławę i rozgłos – często pojawiała się na imprezach branżowych, szybko jednak zrezygnowała z pozowania na ściankach na rzecz muzyki. Michalina Manios w jednym z wywiadów przyznała, że nie ma wykształcenia muzycznego, ale kocha śpiewać i robi to od najmłodszych lat. Młoda gwiazda spróbowała nawet swoich sił w Voice of Poland – niestety nie przekonała swoim głosem żadnego z jurorów show. O Michalinie Manios przypomnieliśmy sobie w 2016 roku, kiedy okazało się, że jej rodzina zamieszana jest w głośną aferę finansową. Finalistka Top Model w swoich mediach społecznościowych zaprzeczyła jednak wszystkim plotkom i stwierdziła, że całą sprawę niepotrzebnie „rozdmuchały media”. Obecnie 30-latka mieszka w Łodzi, a z wykształcenia jest filolożką i nauczycielką języka szwedzkiego.

Hubert Gromadzki wyznaje prawdę o sobie w filmie „Czego nie wiecie o mnie” na swoim YouTubie >>>

Michalina Manios jest nie do poznania!

Michalina Manios chętnie podkreślała swoją kobiecość w Top Model. Jej znakiem rozpoznawczym w programie były krótkie – zafarbowane na platynowy blond włosy. Teraz wygląda zupełnie inaczej! Była uczestniczka show ewidentnie schudła. Do tego całkowicie zmieniła swoją fryzurę – aktualnie ma długie, znacznie ciemniejsze włosy, a cały look dopełnia prosta grzywka. Wygląda delikatnie, dziewczęco i całkiem stylowo. Na swoim Instagramie opublikowała niedawno kilka zdjęć z testowych sesji zdjęciowych – może to oznaczać, że Michalina chciałaby jeszcze raz spróbować swoich sił w modelingu. Myślicie, że uda jej się osiągnąć sukces?

Nagie sesje z poprzednich edycji Top Model. Wybraliśmy najlepsze zdjęcia >>>