Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się w 2009 roku na planie filmu Ostatnia piosenka. Szybko się w sobie zakochali. Ich związek należał do najbardziej burzliwych relacji w show-biznesie. Para postanowiła zakończyć związek (a tym samym zerwać zaręczyny) w 2013 roku. Jednak dwa lata później dowiedzieliśmy się, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócili do siebie. W grudniu 2018 roku wzięli sekretny ślub, a urocze zdjęcia z ceremonii pobiły wszelkie rekordy popularności w sieci. Znajdziecie je również TUTAJ. Od tamtej pory uchodzili za idealną parę. Cóż, ideały jednak nie istnieją. Okazało się, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth postanowili się rozwieść.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się!

Plotki na temat rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha pojawiły się w mediach w sobotę (10 sierpnia) po tym, jak wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nie widać jej obrączki. Rzecznik prasowy Miley Cyrus natychmiast zareagował na te doniesienia. Potwierdził, że piosenkarka i aktor postanowili zakończyć swoje małżeństwo. W opublikowanym przez portal People oświadczeniu czytamy, że (ich zdaniem) rozstanie jest najlepszą opcją z możliwych. Dzięki temu Miley Cyrus, jak również Liam Hemsworth będą mogli skupić się na karierze i własnych priorytetach.

Miley Cyrus ma nową dziewczynę! Kim jest Kaitlynn Carter, z którą całowała się wokalistka? >>>

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie urocze zdjęcia Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Przypominamy ich najładniejsze – wspólne zdjęcia z czerwonego dywanu.

Miley Cyrus zdradziła, dlaczego nie chce mieć dzieci! >>>