Serial Hannah Montana przyniósł Miley Cyrus nie tylko sławę i rozgłos, ale również niezapomniane wspomnienia. Przypomnijmy, że pierwsze odcinki kultowej produkcji trafiły na antenę amerykańskiego Disney Channel w 2006 roku – Miley miała wtedy (zaledwie!) czternaście lat, a na planie serialu spędziła kolejnych pięć. Po drodze wyprodukowano również film Hannah Montana, który, podobnie jak serial, odniósł międzynarodowy sukces. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że gwiazda wraca po latach do najważniejszej roli w jej karierze. Tym razem – jak zresztą sama przyznała – Hannah Montana zostanie z nią na zawsze.  

Miley Cyrus ma nową fryzurę – wygląda jak Hannah Montana!

Dosłownie kilka dni temu pisałyśmy o ulubionej fryzurze gwiazd, czyli modnych falach w różnym wydaniu. Nie mogłyśmy w swoim zestawieniu pominąć Miley Cyrus, która lansowała ostatnio nonszalancko połamane, surferskie fale na czerwonym dywanie. Mimo tego, że wyglądała ultra stylowo, Miley Cyrus postanowiła zmienić swoją fryzurę. Ale za to na jaką! Chyba śmiało możemy przyznać, że Hannah Montana powróciła na dobre – Miley Cyrus wygląda bowiem identycznie, jak za czasów kręcenia (nie bójmy się tego słowa) kultowego serialu o nastoletniej wokalistce. Jest tylko jedna mała różnica: tym razem gwiazda nie ma na sobie peruki. Miley Cyrus wyraźnie zaznaczyła, że to jej prawdziwe włosy, łącznie z grzywką. Zdjęcie „nowej Hannah Montany” możecie zobaczyć w naszej galerii.

Miley Cyrus ma nowy, bardzo odważny tatuaż! Ciekawe, co na to Liam Hemsworth >>>

Miley Cyrus wygląda jak Hannah Montana – czy to zapowiedź kontynuacji serialu?

Zagraniczne media szybko doszukały się drugiego dna w zmianie fryzury Miley Cyrus. Ich zdaniem nie chodzi jedynie o odświeżenie wizerunku, czy sentymentalny powrót do młodzieńczych lat, ale o comeback serialu Hannah Montana na antenę telewizyjną. Musimy przyznać, że podoba nam się ta opcja – chętnie obejrzałybyśmy Miley Cyrus ponownie w tej roli. Przypomnijmy, że nie jest to jedyny serial, który miałby po latach powrócić do telewizji. Kontynuacji doczeka się również Sex w wielkim mieście – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Miley Cyrus wyznała szokującą prawdę o swoim małżeństwie z Liamem Hemsworthem! >>>