"Crisis in Six Scenes" to telewizyjny debiut Allena. Akcja sześcioodcinkowego serialu ma miejsce na przedmieściach Nowego Jorku pod koniec lat 60. Woody Allen, który jest reżyserem i odtwórcą głównej roli w serialu, zdecydował się opowiedzieć historię żydowskiej, konserwatywnej rodziny. 

Reżyser wciela się w postać Sidneya Muntizngera, który jest pisarzem. Jego ostatnia książka nie odniosła oczekiwanego sukcesu, dlatego artysta podjął się kolejnego wyzwania jakim jest napisanie scenariusza do telewizyjnej produkcji. Ich sielankowe życie całkowicie zmienia młoda hipiska Lucy (w tej roli Cyrus), która swoimi poglądami budzi kontrowersję w zamkniętym, żydowskim społeczeństwie.

W zeszłym tygodniu Amazon wypuścił do sieci zwiastun promujący serial, który oglądać będzie można od 30 września w serwisie streamingowym Amazon Video. W krótkim filmiku można wyłapać czarny humor, typowy dla reżysera. Zdjęcia do serialu zaczęły się w poprzednim roku. W wywiadzie udzielonym podczas zeszłorocznego festiwalu Cannes, Allen szczerze powiedział, że podjęcie się tego zadania było najgorszym pomysłem w jego życiu, ponieważ plątał się we wszystkim. Jak myślicie, czy to będzie udany telewizyjny debiut Allena?