Na temat nadchodzącego 5. sezonu Black Mirror krąży wiele plotek. Najsłynniejszą jest pogłoska, że jeden z odcinków ma być interaktywny i to widzowie będą mieli prawo zdecydować o przebiegu finału. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy to prawda. Potwierdziły się jednak spekulacje dotyczące udziały Miley Cyrus w jednym z odcinków. Gwiazda potwierdziła tę informację w programie The Howard Stern Show podczas rozmowy z dziennikarzem o pożarze swojego domu w Malibu. Artystki nie było wtedy w Stanach, ponieważ brała udział w zdjęciach do serialu w… Kapsztadzie. Miley nie mogła zdradzić żadnych szczegółów związanych z produkcją Netflixa. Stwierdziła tylko, że mimo, iż zazwyczaj podchodzi krytycznie do swojej pracy, to tym razem jest zadowolona z efektów.

Miley Cyrus wystąpi w Black Mirror. Kiedy pojawi się odcinek z jej udziałem?

Nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera 5. sezonu Black Mirror, ale prawdopodobnie pod koniec tego roku na platformie pojawi się odcinek specjalny, być może świąteczny. Nie wiadomo również, czy to właśnie w nim wystąpi Miley. Tak samo nie są znane szczegóły dotyczące jej postaci oraz tego, jak duża będzie jej rola w serialu.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy aktorski występ młodej piosenkarki. Oprócz głównej roli w popularnym serialu Disney'a, gdzie wcieliła się w tytułową Hannę Montanę, w 2012 roku zagrała główną rolę w młodzieżowym filmie LOL. Dwa lata temu brała udział w pierwszym serialu stworzonym przez Woody’ego Allena, w którym wcieliła się w młodą hipiskę Lucy. Mamy nadzieję, że jej występ w Black Mirror będzie udany, tak samo jak jej role!

Miley Cyrus, Kendall Jenner i Hailey Baldwin śpiewają razem w „Carpool Karaoke”!>>>