Kiedy w 2006 roku na kanale Disney Channel zadebiutowała jako serialowa Hannah Montana, jej imię i nazwisko znała każda nastolatka. Dziś Miley Cyrus to międzynarodowa marka. Na swoją renomę piosenkarka i aktorka pracowała ciężko także po zakończeniu w 2011 roku tej najbardziej dochodowej produkcji w historii dziecięcej telewizji, rozpoczynając karierę solową. Nic więc dziwnego, że nawet Liam Hemsworth był zaskoczony kiedy jego żona oznajmiła, że zmienia nazwisko! W końcu to nieodzowna część jej wizerunku. Miley Cyrus jednak przyjęła nazwisko męża i dziś nazywa się Miley Ray Hemsworth. 29-letni aktor opowiedział o tym w telewizji śniadaniowej, w programie Live With Kelly and Ryan. Kiedy prowadząca Kelly Ripa złożyła mu gratulacje z okazji ślubu i zaczęła pytać o Cyrus, ten grzecznie poprawił ją i powiedział, że teraz to Miley Ray Hemsworth, a nie Miley Cyrus. Następnie Liam wyjaśnił, że oczywiście – piosenkarka nadal w branży będzie funkcjonować pod swoim panieńskim nazwiskiem, ale formalnie nosi już jego. Przyznał również, że był zaskoczony tą decyzją ponieważ nigdy jej o to nie pytał, ani nigdy jej tego nie proponował. Dla niego to absolutnie fantastyczna sprawa i jest jej bardzo wdzięczny za ten gest. Oprócz tego Hemsworth opowiedział, jak wyglądały pierwsze tygodnie ich małżeństwa. Nie ukrywał, że to świetna sprawa być mężem i żoną. Zdradził nawet, że w telefonie ma zapisaną Miley jako „Żona”.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem! Artystka potwierdziła ślub i pokazała suknię ślubną

Liam i Miley są parą (z przerwami) od 10 lat. Ślub wzięli w grudniu ubiegłego roku podczas kameralnej ceremonii w Nashville. I było dokładnie tak, jak oboje tego oczekiwali. W tym samym wywiadzie aktor wyznał bowiem, że nigdy nie myśleli żeby zrobić wielką ceremonię z pompą. To byłoby dla nich zwyczajnie żenujące. Dlatego postawili na skromną uroczystość w gronie najbliższych.

Miley Cyrus zmieniła nazwisko! To nie pierwsza taka decyzja w jej życiu

Co ciekawe to nie pierwszy raz, kiedy Miley Cyrus zmieniła swoje personalia. Gwiazda na świat przyszła jako Destiny Hope Cyrus, ale cała rodzina od dziecka mówiła do niej Smiley (ze względu na to, że nieustająco się uśmiechała), co wkrótce zostało skrócone do Miley.

Zobacz także: Miley Cyrus i Liam Hemsworth spodziewają się dziecka?! Artystka skomentowała doniesienia o tym, że jest w ciąży