Trampoliną do sukcesu była dla niej główna rola w serialu Disneya „Hannah Montana” (i jego kontynuacjach). Dla niej było to jednak za mało. Miley Cyrus nie poprzestała na byciu aktorką i równolegle rozpoczęła karierę muzyczną. Która, jak wiadomo, trwa do dziś. Czyżby jednak gwiazda wciąż czuła niedosyt? Wiele na to wskazuje – Miley Cyrus właśnie pojawiła się na pokazie jednego z najsłynniejszych amerykańskich projektantów – Marca Jacobsa. I to w roli modelki! A wszystko to w ramach nowojorskiego tygodnia mody na jesień-zimę 2020/21!

Miley Cyrus pojawiła się na wybiegu u Marca Jacobsa podczas New York Fashion Week na jesień-zimę 2020/21

Choć my dopiero marzymy o wiośnie, w Nowym Jorku zakończył się właśnie tydzień mody, podczas którego pokazywano kolekcje na jesień-zimę 2020/21 (dziś startuje kolejny – w Londynie, a następne odbędą się w Mediolanie oraz Paryżu). Jedno z najgłośniejszych wydarzeń wydarzenia? Miley Cyrus w roli modelki na pokazie Marca Jacobsa  – najważniejszym pokazie wśród zamykających wydarzenie.

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. fani nie są zachwyceni >>>

Cyrus wyszła na wybieg w towarzystwie innej modelki. Obie ubrane były na czarno. Miley o wiele bardziej skąpo – miała na sobie szerokie garniturowe spodnie w czarnym kolorze, długie skórzane rękawiczki i czarny stanik, pełniący rolę topu (wiosną będzie to jeden z dominujących trendów, który, jak widać zostanie z nami na dłużej), odważnie eksponujący wyrzeźbiony brzuch gwiazdy. Miley w ręku trzymała pakowną torbę-shopperkę w paski zebry (drapieżne wzory wciąż modne!), a na szyi miała srebrny naszyjnik z diamentami. 

Pokaz Marca Jacobsa na jesień-zimę 2020/21

To nie był pierwszy raz Miley na wybiegu. Piosenkarka w roli modelki zadebiutowała 6 lat temu. W dodatku także podczas New York Fashion Week. Zaprezentowała wówczas jeden z zestawów z kolekcji na wiosnę-lato 2015 projektu Jeremy'ego Scotta. Czy jej ostatnie pojawienie się na wybiegu, to znak, że złapała bakcyla? Czas pokaże. Dodamy tylko, że u Marca Jacobsa na wybiegu Miley Cyrus pojawiła się obok takich gwiazd modelingu jak Bella i Gigi Hadid oraz Kaia Gerber. Jak wypadła? Oceńcie sami. W galerii (u góry strony) czekają na was zdjęcia z pokazu.

Miley Cyrus i Cody Simpson jednak się nie rozstali! Para świętowała wspólnie 27. urodziny artystki >>>