Ta dziewczyna ma moc, dosłownie! W zaledwie jeden dzień wyprzedała się cała kolekcja butów, którą stworzyła dla marki Converse. Świeżo po premierze trzeciego sezonu Stranger Things do sprzedaży trafiła specjalna linia zaprojektowana przez serialową Eleven, czyli Millie Bobby Brown. 15-latka już od 2017 roku ściśle współpracuje z obuwniczym brandem jako jego ambasadorka. Do tej pory występowała raczej w kampaniach reklamowych, jest to więc jej pierwsza kolekcja dla Converse. I zapewne nie ostatnia, na co może wskazywać ogromny sukces sprzedażowy. Wszystkie modele dosłownie zniknęły w mgnieniu oka.

Mike i Max ze „Stranger Things” promują nową kolekcję Pull&Bear>>>

Na potrzeby kolekcji  „Millie By You” młoda aktorka zaprojektowała swoją własną wersję kultowych butów Chuck Taylor All Star, w opcji przed i za kostkę. Inspirowała się swoją miłością do oceanów i... wielorybów, w efekcie czego powstało kilka wzorów, które klienci dowolniemogą personalizować i ozdabiać wedle własnego uznania.

„Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w projektowaniu jest to, że mogę to robić z moimi fanami. ”, mówi Millie.

Gwiazda serialu Netflixa chce kolekcją podkreślić swoje zamiłowanie do mody DIY. Nadruki to grafiki wielorybów i oceanu, dostępne w kilku kolorach. Każda para będzie również zawierać osobiste logo Millie Bobby Brown na wkładkach. Trampki kosztowały wyjściowo 85 dolarów i od 11 lipca dostępne były tylko w Stanach Zjednoczonych. Tam sprzedały się błyskawicznie więc niewykluczone, że niebawem marka zadecyduje o ich premierze także w Europie.

Koniecznie zobaczcie w galerii powyżej buty, które zaprojektowała Millie!

Zobacz także:
„Stranger Things” 3: przez ostatnie 10 minut finałowego odcinka nie będzie mogli opanować łez [UWAGA SPOILERY!]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Converse Millie By You Launching July 11 Converse.com #ConverseByYou #ConverseXMBB @Converse

Post udostępniony przez mills (@milliebobbybrown) Lip 8, 2019 o 5:59 PDT