Wakacyjna produkcja Netflixa odniosła ogromny sukces na całym świecie. Serial zdobył liczne nominacje do prestiżowych nagród filmowych, a podczas ostatniego rozdania statuetek "SAG Awards" wygrał w kategorii "Najlepsza obsada aktorska w serialu dramatycznym". Nic dziwnego, skoro występują tam takie ikony kina, jak Winona Ryder czy David Harbour. To jednak nie oni przyciągają największą uwagę widzów!

SAG AWARDS 2017: PEŁNA LISTA ZWYCIĘZCÓW! ZOBACZ >>>

12-letnia Millie Bobby Brown, która wciela się w rolę serialowej "Jedenastki" zdobywa coraz więcej uznania w Hollywood. Młoda gwiazda jest ulubienicą amerykańskich programów talk-show, wystąpiła w teledysku artysty Sigma do piosenki "Find Me i została najnowszą ambasadorką kolekcji Calvin Klein "By Appointmant", którą zaprojektował Raf Simons.

Według amerykańskiego dziennika "The Hollywood Reporter" Millie może dopisać sobie kolejną pozycję do swojego portfolio. Gwiazda podpisała właśnie kontrakt i pojawi się w drugiej części filmu "Godzilla", który premierę miał w 2014 roku. Jest to pierwsza poważna filmowa rola aktorki.

Reżyserem filmu "Godzilla: King of monsters" jest Michael Daughtry. Niestety, fabuła filmu objęta jest tajemnicą. Premiera filmu zapowiedziana jest na marzec 2019 roku.